کد خبر : 10080

ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا:

فعال سیاسی اصولگرا گفت: نزدیکی دیدگاه سیاسی آقای روحانی با آقای هاشمی در دولت اول و قبل از ریاست جمهوری و در دور اول ریاست جمهوری امروز مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد، مرحوم هاشمی حداقل از دولت اول ایشان حمایت کرده بود و از این‌رو تشابه‌سازی با هدف تطهیر آقای روحانی و دولت و حامیان ایشان صورت گرفته است.

به گزار پیام نو، ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا،  در رابطه با همسان سازی آیت‌الله هاشمی با حسن روحانی که توسط برخی سیاسیون مطرح شده بود، گفت: این حرف قاعدتا گزاف است. آقای روحانی هیچ‌گاه در جایگاه آقای هاشمی قرار نمی‌گیرد، حتی کسانی که این ادعا را به زبان آورده‌اند قطعا به این نکته واقفند که آقای روحانی در جایگاه آقای هاشمی نبوده و نخواهد بود. اما چرا این نکته مطرح شده است؟ به نظر من این مسئله هدف دیگری را دنبال می‌کند و باید هدف را رهیابی کرد. آنها به دنبال تطهیر دولت هشت ساله آقای روحانی هستند چون می‌دانند که در دولت اول و دوم ایشان چه بلایی بر سر کشور آمد. این در تاریخ ایران و نه فقط جمهوری اسلامی کم‌ سابقه بود که دولتی طی ۸ سال تمام زیربناهای کشور را متزلزل کند.

او افزود: این حرف تلاشی برای بالا بردن تصنعی جایگاه شخص روحانی است تا حامیان آقای روحانی به این وسیله  جریان خود و عملکردشان را نزد افکار عمومی تطهیر کنند.

ایمانی در پایان گفت: نزدیکی دیدگاه سیاسی آقای روحانی با آقای هاشمی در دولت اول و قبل از ریاست جمهوری و در دور اول ریاست جمهوری امروز مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد، مرحوم هاشمی حداقل از دولت اول ایشان حمایت کرده بود و از این‌رو تشابه‌سازی با هدف تطهیر آقای روحانی و دولت و حامیان ایشان صورت گرفته است.

منبع: برنا

ارسال نظر