Notice (8): Use of undefined constant flase - assumed 'flase' [/home/aasaam/xcms/core-common/app/Config/Config/Newsstudio.php, line 12]
آیت‌الله صافی حرف مردم را زد، دولت به سایت حامی‌اش تذکر دهد
کد خبر : 10132

محمدتقی رهبر :

عضو جامعه روحانیت گفت: آیت الله صافی تذکرات و انتظارات‌ی را درباره دولت بیان کردند که همه ملت می خواهند. یعنی دولت به اوضاع مردم برسد و به فکر ملت باشد.

به گزارش پیام نو، حجت الاسلام محمدتقی رهبر در واکنش به اهانت پایگاه خبری مدعی حامی دولت به آیت الله صافی گلپایگانی گفت: قطعا شأن مراجع فراتر از آن است که یک سایتی بیاید حرف مراجع را زیر سئوال ببرد. حرمت نهادن به مراجع و بزرگان و علما اهمیت دارد. آنها استقلال کشور، عزت ملت را می خواهند و به فکر معیشت و اقتصاد مردم هستند.

وی با بیان اینکه هیچ کدام از مراجع و علما نسبت به ارتباط با دشمنان ایران نظر مثبت ندارند، افزود: آیت الله صافی در آستانه صد سالگی هستند، ایشان عمری را به تعلیم، تربیت، هدایت و ارشاد پرداختند و از استوانه های علم و فقاهت به شمار می آیند. ایشان تذکرات و انتظارات‌ی را درباره دولت بیان کردند که همه ملت می خواهند. یعنی دولت به اوضاع مردم برسد و به فکر ملت باشد.

عضو جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: در دنیا را ما به روی خودمان نبستیم، با خیلی از کشورها ارتباط داریم، کما اینکه اخیرا هم ایران عضو شانگهای شد. البته با آمریکا و اسرائیل به هیچ وجه نمی توانیم کنار بیاییم بنابراین صحبت های آیت الله صافی نیز هیچ جای انتقاد ندارد و دیدیم که حوزه های علمیه نیز از ایشان حمایت کردند.

وی افزود: اگر سایت یادشده به شخصی وابسته است، آن شخص محترم باید توجهات لازم را به این سایت بدهد که نهایت احترام به شئونات اسلامی و مرجعیت را داشته باشد و اگر کلمه اهانت آمیزی را گفتند «معذرت خواهی کنند».

محمدتقی رهبر درباره انتظار از سیدابراهیم رئیسی در برخورد با اهانت صورت گرفته به جایگاه مرجعیت گفت: هیچ شکی در مواضع و راه و روش آیت الله رئیسی نسبت به ملت، حکومت، مجلس و علما نداریم. انتظار آن است که اگر سایتی حامی دولت مطلبی گفت که مناسب با نظام، علم و مرجعیت نبود، جا دارد از طرف دولت و مراجع ذی صلاح به آن سایت تذکر داده شود و آن سایت حتما عذرخواهی کند چون خدمت به تند سخن گفتن نیست بلکه باید منطقی حرف زد.

منبع: نامه نیوز

ارسال نظر