| 02:14   
کد خبر : 12099

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به خبر بازداشت خود واکنش نشان داد.

به گزارش پیام نو، رشید مظاهری دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با رد برخی از شایعات گفت در حال رفتن به جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال است.

رشید مظاهری با اعلام رسمی این باشگاه به دلیل آنچه مسئله انضباطی اعلام شد، در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت. همچنین در برخی از خبرها آمده بود او به دلیل شکایت مدیربرنامه‌های خود در کلانتری تجریش حاضر شده است.

رشید مظاهری با رد برخی از شایعات گفت: من در منزلم بودم و جایی هم حضور نداشتم. در حال حاضر در راه رفتن به باشگاه استقلال هستم تا در جلسه کمیته انضباطی باشگاه شرکت کنم.

روز گذشته رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد: فرهاد مجیدی، رشید مظاهری را به دلیل تخلف انضباطی در تمرین روز گذشته در اختیار باشگاه قرار داده تا این بازیکن در کمیته انضباطی پاسخگو باشد.

یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شد فرهاد مجیدی در تمرین روز پنج‌شنبه برای کار شخصی حدود ۳۰ دقیقه زودتر محل تمرین تیمش را ترک کرد و رشید مظاهری در همین تایم ۳۰ دقیقه‌ای در چندین نوبت برنامه‌های تاکتیکی تمرین را دچار مشکل کرد، به همین دلیل اعضای کادر فنی تیم استقلال اتفاقات روز گذشته را به مجیدی منتقل کرده و سرمربی آبی‌پوشان هم او را در اختیار کمیته انضباطی قرار داد.

 

ارسال نظر