| 17:39   
کد خبر : 12382

در محیط متاورس؛

StarSharks، اکوسیستم NFT-GameFi مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس، اولین بازی رسمی خود به نام StarSharks.Warriors را راه‌اندازی کرده است.

به گزارش پیام نو، StarSharks، اکوسیستم NFT-GameFi مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس، اولین بازی رسمی خود به نام StarSharks.Warriors را راه‌اندازی کرده است. این عنوان در واقع یک بازی کارتی نوبتی است که هدف کاربر در آن حذف همه کوسه‌های رقیب است! کاربران می‌توانند با مراجعه به وبسایت رسمی StarSharks نسبت به نسبت نسخه رسمی بازی StarSharks.Warriors اقدام کنند.

این بازی جدید در یک متاورس پر از کوسه قرار گرفته که با یک اکوسیستم با ثبات و پیشرفته توسط جامعه تعریف شده است. کوسه‌های این پلتفرم در واقع NFT هایی هستند که می‌توان آن‌ها را پرورش داد و به جنگ کوسه‌های دیگر پرداخت. این بازی که ترکیبی از قوانین ساده جنگی و مهارت‌های مکانیزمی است، هم مناسب گیمرهای مبتدی و هم متخصص است و چالش‌های هیجان انگیزی را پیش روی کاربر قرار می‌دهد.

فرنکی (Franky) مدیر عامل پلتفرم StarSharks درباره ارائه این بازی گفت: ما بسیار هیجان زده ایم که مردم را با اولین بازی پلتفرم StarSharks، یعنی StarSharks.Warriors به این متاورس جذاب دعوت کنیم. این بازی نقطه عطف پلتفرم و شروع سفری پر چالش برای تبدیل به یک جامعه پویا، مشتاق و خلاق است. امیدواریم که جامعه ما از بازی StarSharks.Warriors لذت ببرد و بسیار مشتاقیم که در آینده تجربیات و ماجراجویی‌های بیشتری به همراه جامعه StarSharks داشته باشیم.

StarSharks.Warriors یک بازی مبارزه ای است که اجزای آن شامل بخش‌های بدن کوسه، ژن، گونه، کارت مهارت و رفتار است. هر بازیکن 6 کارت مهارت دارد که به صورت تصادفی به آن‌ها تعلق می‌گیرد. کاربر می‌تواند این بازی را در دو حالت PvE و PvP اجرا کند. حالت PvE یا بازی در برابر محیط، یک حالت ماجراجویی است که به کمک بازخورد کاربران پیوسته در حال بهبود و بهینه سازی است.

گفته می‌شود که به طور کلی 5 بازی در متاورس StarSharks قرار خواهد گرفت که کاربران می‌توانند دارایی خود را بین بازی‌های مختلف این متاورس جا به جا کنند. StarSharks با اعطای مالکیت واقعی NFT ها به کاربران، محدودیت‌های بین بازی‌ها را از بین برده است تا کاربران بتوانند بدون خستگی از محیط جذاب و هیجان انگیز این بازی لذت ببرند.

کاربرانی که بودجه کافی برای خرید یک NFT ندارند، می‌توانند با قابلیت “rent to play” این پلتفرم یک NFT را قرض گرفته و به بازی بپردازند. این بازی بعد از تأمین بودجه خصوصی 4.8 میلیون دلاری برای متاورس StarSharks که مشارکت چندین سرمایه گذار مطرح مثل Binance Labs ،DAO Maker ،Gate.io Labs و Kucoin Labs را در پی داشته، ارائه شده است.

منبع: رمز ارز

ارسال نظر