| 02:28   
کد خبر : 12418

شان پیرس:

گروهی از سرمایه‌گذاران پروژه منحل شده آفریکریپت در تلاش هستند تا علیه مدیران این پلتفرم سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال دست به اقدام قانونی زده و به طرح اتهامات قضایی آن را به دادگاه بکشانند.

به گزارش پیام نو، گروهی از سرمایه‌گذاران پروژه منحل شده آفریکریپت (Africrypt) در تلاش هستند تا علیه مدیران این پلتفرم سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال دست به اقدام قانونی زده و به طرح اتهامات قضایی آن را به دادگاه بکشانند. مخالفان این اقدام اما استدلال می‌کنند که چنین فشاری بعید است موفقیت‌آمیز باشد، زیرا تعدادی بازپرداخت سرمایه ازدست‌رفته برخی از سرمایه‌گذاران انجام شده و آنها تاکنون مقادیری پول دریافت کرده‌اند. گفتنی است که یک سرمایه‌گذار مرموز تاکنون بیش از ۵ میلیون دلار برای بازپرداخت وجوه ازدست‌رفته مشتریان پرداخت کرده است.

به‌رغم این تلاش‌ها، شان پیرس، به نمایندگی از مالباختگان اظهار داشت که قصد پیگرد قضایی مدیران متواری این پلتفرم را دارند و می‌گوید: «ما اصرار داریم ۲ برادری که مدیریت آفریکریپت را بر عهده داشتند، به اتهام کلاه‌برداری، سرقت و احتمالاً پول‌شویی متهم شوند. آنها می‌توانند به ۱۰ تا ۱۵ سال زندان محکوم شوند.»

 

ارسال نظر