| 18:34   
کد خبر : 12453

سام بنکمن پیش بینی کرد؛

سام بنکمن از بنیان‌گذاران و مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال FTX، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بازی‌های بلاکچین را پدیده مهمی برای سال‌های آینده کریپتو می‌داند.

به گزارش پیام نو، سام بنکمن فرید ملقب به SBF، مدیرعامل صرافی FTX، در مصاحبه اخیر با اسکات ملکر در پادکست Wolf Of All Streets آینده روشنی را برای بازی‌های مبتنی بر کریپتو پیش‌بینی کرده است. او بازی آنلاین Axie Infinity را نمونه‌ای بارز از شکوفایی یک صنعت جدید دانست. این بازی مبتنی بر توکن NFT است.

SBF ادعا کرد که بازی Axie Infinity قبل از ورود به دنیای کریپتو و استفاده از دارایی‌های دیجیتال طرفداران زیادی نداشته است. او فرایندهای این بازی برای کسب درآمد را منطقی و قاعده‌مند دانست. همچنین سام پیشرفت‌ها و توسعه بازی Axie Infinity را موفقیتی بزرگ برای سایر بازی‌های مبتنی بر بلاکچین می‌داند.

مدیرعامل FTX معتقد است که Axie Infinity جذاب‌‌ترین بازی یا هیجان‌انگیز‌ترین بازی ممکن نیست اما به کمک توکن‌های NFT و دارایی‌های دیجیتال محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران و گیمرها پیدا کرده است.

بنکمن پیش‌بینی کرد که صنعت بازی‌های کامپیوتری در سال آینده نگاه جدی‌تری به NFTها خواهد داشت. او مطمئن است که به زودی شاهد برنامه‌ریزی‌های بیشتری برای توسعه و طراحی بازی‌های مبتنی بر کریپتو خواهیم بود.

سام بنکمن در این مصاحبه گفت:‌ من فکر می‌کنم که حضور NFTها می‌توانند بازی‌های ویدئویی را جذاب‌تر کند. ما به تازگی متوجه شدیم که شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ و کوچک جهان در حال بررسی این قابلیت هستند. آن‌ها تیم‌هایی تشکیل داده‌اند که برنامه‌های شرکت پیرامون توکن‌های NFT را تعیین کند. شرکت‌ها می‌خواهند به کمک متاورس و پتانسیل‌های کریپتو، تفاوت‌ها را رقم بزنند.

 منبع: رمز ارز

ارسال نظر