| 13:44   
کد خبر : 14695

شرکت تجزیه و تحلیل گلسنود:

همزمان با نزدیک شدن به موعد برگزاری کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲، میزان بیت کوین خارج شده از صرافی‌ها بار دیگر سرعت گرفت.

به گزارش پیام نو، به نقل از کوین گپ، میزان بیت کوین خارج شده از صرافی‌ها در ماه مارس (فروردین)، بار دیگر به ۱۰۰،۰۰۰ BTC نزدیک شده است. این در حالی اتفاق می‌افتد که بزرگترین رمزارز بازار به دنبال علاقه دوباره سرمایه‌گذاران از فشار نزولی خود خارج شده است.

شرکت تجزیه و تحلیل گلسنود در این رابطه نوشته است: حجم بیت کوین خارج شده از صرافی‌ها اخیرا به ۹۶.۲ هزار بیت کوین در ماه رسیده است. چنین حجم خروجی تنها در موارد معدودی در طول تاریخ بیت کوین دیده شده است که بیشترین آن، به بحران نقدینگی در ماه مارس (فروردین) ۲۰۲۰ برمی‌گردد.

کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲

کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ قرار است در هفته جاری و بین ۶ تا ۸ آوریل (۱۷ تا ۱۹ فروردین) در فلوریدا برگزار شود. این کنفرانس یکی از بزرگترین رویدادهایی است که نشان می‌دهد صنعت چگونه برای آینده آماده می‌شود. در این رویداد صاحب نظران این حوزه سخنرانی خواهند کرد.

روز اول کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ روز مهمی برای کسانی است که قصد دارند کسب و کاری مرتبط با بیتکوین راه‌اندازی کنند. روز دوم و سوم سخنرانانی همچون نایب بوکله رییس جمهور السالوادور (که وعده یک سورپرایز بزرگ را داده است) و سناتور سینتیا لومیس، مایکل سیلور، آدام بک و صدها نفر ادامه می‌یابد.

از سوی دیگر، شایعات قوی مبنی بر اینکه شرکت اپل ممکن است پرداخت از طریق بیت کوین را به درگاه پرداختی اپل پی اضافه کند وجود دارد. اپل این هفته قرار است اعلامیه مهمی را منتشر کند و برخی معتقدند این اعلامیه به پذیرش بیت کوین ارتباط دارد.

با توجه به اینکه میلیون‌ها کاربر از اپل پی استفاده می‌کنند، در صورتی که بیت کوین به این درگاه اضافه شود، شاهد پذیرش گسترده این ارز خواهیم بود.

تحلیلگران معتقدند پذیرش بیت کوین در حال افزایش است و اگر شرکت‌های مهمی چون اپل و گوگل به این گروه بپیوندند، روند پذیرش بیت کوین تسریع خواهد شد.

بیت کوین روند خوبی را در هفته گذشته سپری کرد و پس از آن، در پایان هفته معاملاتی تثبیت شد. بزرگترین رمزارز بازار موفق شد مقاومت ۴۵،۵۰۰ دلاری خود را به حمایتی قوی تبدیل کند و از آن زمان، به خوبی بالاتر از ۴۶،۰۰۰ دلار قرار دارد.

از سوی دیگر، تاکنون ۱۹ میلیون واحد بیت کوین استخراج شده است و تنها ۲ میلیون آن باقی مانده است. همچنین، داده‌های گلسنود نشان می‌دهد رشد کاربران بیت کوین در مقایسه با عرضه در حال افزایش است و این شکاف تقاضا-عرضه به نفع بیت کوین خواهد بود.

 

منبع: میهن بلاکچین

ارسال نظر