| 18:27   
کد خبر : 14968

جیسون کیلار (Jason Kilar)، مدیر اجرایی فعلی شرکت وارنرمدیا (WarnerMedia) و مدیر اجرایی سابق آمازون، بر این باور است که آینده هالیوود در گرو استفاده از فناوری بلاکچین است.

به گزارش پیام نو، جیسون کیلار (Jason Kilar)، مدیر اجرایی فعلی شرکت وارنرمدیا (WarnerMedia) و مدیر اجرایی سابق آمازون، بر این باور است که آینده هالیوود در گرو استفاده از فناوری بلاکچین است. از نظر وی، صنعت بلاکچین اشکال جدیدی از روش‌های تامین مالی را نیز ارائه می‌دهد.

کیلار پیشرفت فناوری بلاکچین و پتانسیل آن برای کاربرد در هالیوود را با موجی که DVD در دهه 90 ایجاد نمود مقایسه کرده و افزود:

من فکر می‌کنم که فناوری بلاکچین دیر یا زود به هالیوود راه پیدا خواهد کرد، همان‌طور که فناوری DVD در دهه 90 به هالیوود آمد. بدیهی است که این امر وضعیت اقتصادی بسیاری از شرکت‌های فعال در این عرصه را در آن زمان تغییر داد.

آدریان گرنیر (Adrian Grenier) یکی از اعضای سابق صنعت سینمای هالیوود و طرفدار استفاده از صنعت کریپتوگرافی (رمزنگاری) است. این ستاره سریال تلویزیونی انکارج (Entourage) بر این باور است که رمز‌ارزها چیزی فراتر از هدر دهندگان انرژی بوده و از نظر وی، این دسته از دارایی‌ها می‌توانند کارآمدی بسیاری از زمینه‌ها را افزایش داده و برآیند مثبتی ایجاد کنند.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر