| 11:38   
کد خبر : 14986

مدیرعامل توییتر:

چند روز قبل بعد از اعلام خبر خرید بخش بزرگی از سهام توییتر توسط ایلان ماسک، پاراگ آگراوال، مدیرعامل این شبکه اجتماعی از پیوستن وی به هیئت مدیره توییتر خبر داد.

به گزارش پیام نو، به نقل از کوین گیپ، آگراوال در ایمیل اخیر خود به تیم توییتر نوشته است صحبت‌های فراوانی با هیئت مدیره و با خود ایلان ماسک داشته است، اما در همان روز اعلام خبر پیوستن وی به هیئت مدیره، ایلان ماسک در صحبت‌های خصوصی با توییتر گفته است که از پیوستن به هیئت مدیره منصرف شده است.

آگراوال در ادامه نوشته است: من معتقدم این به نفع همه ماست. ما همیشه برای نظرات سهام‌دارانمان، چه عضو هیئت مدیره ما باشند و چه نباشند ارزش قائلیم. ایلان ماسک بزرگترین سهام‌دار ماست و ما پذیرای نظرات وی خواهیم بود.

حدود یک هفته قبل ایلان ماسک از خرید ۹.۲٪ از سهام توییتر خبر داد و با این خرید، به بزرگترین سهام‌دار فردی این شرکت تبدیل شد. این خبر پس از آن منتشر شد که ماسک، در نظرسنجی توییتری از دنبال‌کنندگان خود در مورد پایبند بودن توییتر به اصول آزادی بیان پرسید. در واکنش به این نظرسنجی، ۷۰٪ اعلام کردند توییتر اصول آزادی بیان را رعایت نمی‌کند. شاید همین موضوع ایده خرید عمده سهام توییتر و ایجاد تغییرات با عضویت در هیئت مدیره را به ایلان ماسک القا کرده باشد.

پیشنهادات ایلان ماسک برای توییتر

ایلان ماسک از ایده خود برای فراهم کردن امکان تهیه اشتراک توییتر بلو با حداقل ۳ دلار خبر داد. بر اساس پیشنهاد وی، کاربران در نتیجه خرید این سرویس تیک آبی احراز هویت خواهند گرفت.

این پیشنهاد به دنبال هجوم ربات‌ها به این شبکه اجتماعی و جعل هویت افراد مختلف ارائه شد. علاوه بر این، پیشنهاد دیگر او این بود که توییتر می‌تواند پرداخت‌های دوج کوین را بپذیرد.

با این حال، با تصمیم اخیر ایلان ماسک مبنی بر نپیوستن به تیم توییتر، به نظر می‌رسد طرفداران این رمزارز باید هیجان خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنند. البته، آگراوال خاطرنشان کرد توییتر همچنان پیشنهادات ایلان ماسک را به عنوان یک سهام‌دار عمده مورد ملاحظه قرار خواهد داد.

منبع: میهن بلاکچین

ارسال نظر