| 18:58   
کد خبر : 14987

ریپل؛

بر اساس گزارش‌های اخیر، اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا یا آ سه آن (ASEAN) ریپل (Ripple) را به عنوان ارائه‌دهنده برتر خدمات حواله‌ای معرفی کرده است

پیام نو/ بر اساس گزارش‌های اخیر، اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا یا آ سه آن (ASEAN) ریپل (Ripple) را به عنوان ارائه‌دهنده برتر خدمات حواله‌ای معرفی کرده است. تحقیقات انجام شده توسط این اتحادیه و دانشگاه کمبریج نشان می‌دهد که صنعت حواله‌های پولی با ایجاد استارت‌آپ‌هایی که پرداخت‌ها و تسویه‌های بین‌مرزی را توسعه می‌دهند، شاهد تغییر به سمت دیجیتالی شدن بوده است.

کشورهای آسیایی به همراه کشورهای اقیانوسیه در سال‌های اخیر از نظر ارائه سرویس پرداخت‌های سریع با استفاده از سیستم‌های بانکداری دیجیتال رشد قابل توجهی داشته‌اند. ابداع روش‌های پرداخت جایگزین برای تسهیل بهتر پرداخت‌‌های سریع بین‌المللی و داخلی، به پیشرفت روز افزون این منطقه در این بخش کمک نموده است.

در این بین سنگاپور که یکی از پنج مرکز برتر مالی جهان است، قوانین شفاف و مؤثر دولتی و همچنین حمایت از فناوری پرداخت نوآورانه را در اولویت قرار داده است. نتیجه این کار هم رشد 58 درصدی در تراکنش های پر سرعت این کشور در سال 2021 است.

منبع: یوتودِی

 

 

ارسال نظر