| 18:04   
کد خبر : 15503

پلتفرم معاملاتی Crypto.Com اعلام کرده که از طرح نوآورانه دانشگاه MIT برای تحقیقات مستقل و آکادمیک در مورد رمزارزها و بلاکچین، در چارچوب یک طرح چهار ساله، حمایت می‌کند.

به گزارش پیام نو، طبق گزارش‌ها، هدف از این همکاری، حمایت از تحقیقات در زمینه امنیت بیت کوین و پشتیبانی از توسعه متن باز پروتکل‌هایی است که پایه و اساس یک شبکه را تشکیل می‌دهند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی رسمی شرکت Crypto.Com، طرح رمزارزی دانشگاه MIT نقش مهمی در ایجاد یک اکوسیستم بلاکچینی پایدار، به ویژه تقویت پروتکل اساسی بیت کوین، ایفا خواهد کرد. به همین دلیل، این شرکت مشتاق است که با چنین موسسه معتبری همکاری کرده و به تسریع پذیرش و استفاده از ارزهای دیجیتال در سراسر جهان کمک کند.

دکتر هنری هان (Henry Hon)، رئیس بخش تحقیقات Crypto.Com، اظهار داشت که تحقیقات انجام شده توسط این تیم بارها نشان داده است که استانداردهای با امنیت بالا یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب محصولات رمزارزی در سراسر جهان است. او همچنین افزود که طرح جدید دانشگاه MIT بر امنیت برترین دارایی‌ رمزارزی در کره زمین متمرکز است، هدفی که Crypto.Com مشتاق است از آن حمایت کند.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر