| 14:45   
کد خبر : 15553

با نفوذ به صفحه اینستاگرام؛

توسعه‌دهندگان مجموعه بورد ایپ یات کلاب اعلام کردند که هکرها به صفحه رسمی اینستاگرام مجموعه (NFT) معروف نفوذ کرده و لینک‌هایی مربوط به یک ایردراپ جعلی را با فالوورهای این پروژه به اشتراک گذاشتند.

به گزارش پیام نو، توسعه‌دهندگان مجموعه بورد ایپ یات کلاب (Bored Ape Yacht Club) روز دوشنبه اعلام کردند که هکرها به صفحه رسمی اینستاگرام مجموعه توکن‌های غیرمثلی (NFT) معروف نفوذ کرده و لینک‌هایی مربوط به یک ایردراپ جعلی را با فالوورهای این پروژه به اشتراک گذاشتند. علاقه‌مندانی که کیف پول متامسک خود را به لینک وب‌سایت کلاه‌بردار متصل می‌کردند، متعاقباً NFT های بورد ایپ یات کلاب آنها به سرقت رفته است. به نظر می‌رسد که همزمانی این حمله هکری با اولین سالگرد راه‌اندازی مجموعه بورد ایپ یات کلاب با برنامه‌ریزی قبلی بوده و همزمانی سالگرد مجموعه با لینک جعلی ایردراپ باعث شده تا کاربران بیشتری به آدرس اینترنتی کلاه‌برداران وارد شوند.

گزارش‌های تأیید نشده در رسانه‌های اجتماعی حاکی از آن است که حدود ۱۰۰ توکن غیرمثلی در طول این حمله فیشینگ به سرقت رفته است که دستکم ارزشی بیش از ۴۰ میلیون دلار دارند. گفتنی است که هنوز مشخص نشده هکرها چگونه توانسته‌اند به حساب رسمی اینستاگرام بورد ایپ یات کلاب دسترسی پیدا کنند.

منبع: ارزدیجیتال

ارسال نظر