| 19:19   
کد خبر : 15555

گفته می‌شود یک استارتاپ کره‌ای فعال در حوزه متاورس به نام Doubleme، توانسته ۲۵ میلیون دلار در دوره تأمین بودجه خود جمع‌‌آوری کند و در این دوره، سامسونگ، غول دنیای فناوری نیز شرکت داشته است.

به گزارش پیام نو، طبق گزارش‌ها، استارتاپ Doubleme که در سال ۲۰۱۵ تأسیس شده، از این سرمایه جمع‌آوری شده برای اهداف توسعه محصول، بازاریابی و استخدام، استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، Doubleme قصد دارد پلتفرم متاورسی Twin World را تا اواخر امسال به صورت تجاری راه‌اندازی کند.

پلتفرم Twin World که در نوامبر سال ۲۰۲۰ معرفی شد، به کاربران اجازه می‌دهد تا یک تجربه واقعیت مصنوعی (artificial reality) را در هر مکان فیزیکی ایجاد کنند. از زمان راه‌اندازی، این پلتفرم حدود ۴٫۵ میلیون دلار درآمد از پرداختی مشتریان خود در ۱۷ شهر، داشته است.

شرکت سامسونگ مدت‌ها است که قدم به دنیای متاورس و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTها) گذاشته است. در اواخر ماه مارس، سامسونگ اعلام کرد که با همکاری بازار Nifty Gateway، اولین پلتفرم توکن‌های NFT برای تلویزیون‌های هوشمند در جهان را راه‌اندازی کرده است. در ماه ژانویه نیز، این شرکت نسخه مجازی فروشگاه الکترونیکی خود را در متاورس دیسنترالند راه‌اندازی کرده بود.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر