| 20:44   
کد خبر : 15934

برند تولیدکننده پوشاک ورزشی ایسیکس (Asics) با همکاری پلتفرم کسب درآمد از طریق حرکت (move-to-earn) استپن (Stepn)، مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) کفش‌های کتانی خود را راه‌اندازی کرد.

به گزارش پیام نو، برند تولیدکننده پوشاک ورزشی ایسیکس (Asics) با همکاری پلتفرم کسب درآمد از طریق حرکت (move-to-earn) استپن (Stepn)، مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) کفش‌های کتانی خود را راه‌اندازی کرد.

این مجموعه توکن‌های NFT که Mystery Box نام دارد، به صورت توکن‌های NFT محدود بر روی بازار NFT صرافی بایننس ساخته شده و به فروش می‌رسند.

طبق گزارش‌ها، مجموعه توکن‌های NFT برند ایسیکس حمایت قابل‌توجهی را از سوی جامعه کریپتو کسب کرده است. به طوری که، حجم کل معاملات این مجموعه در حال حاضر از ۱۰ میلیون دلار فراتر رفته و حداقل قیمت توکن‌ها، ۳ هزار دلار است.

راه‌اندازی این مجموعه توکن‌های NFT، ایسیکس را به جدیدترین برند فعال در حوزه مد و پوشاک ورزشی تبدیل کرده که وارد متاورس شده است. همان‌طور که پیش‌تر هم گزارش شد، شرکت‌های نایکی و آدیداس هم مجموعه توکن‌های NFT خود را با همکاری پلتفرم‌های متاورسی مانند سندباکس راه‌اندازی کرده‌اند.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر