| 11:50   
کد خبر : 16129

بنیان‌گذار لونا:

دو کوان یکی از بنیان‌گذاران Terraform، پیشنهادی را برای حفظ اکوسیستم Terra و پس لرزه‌های ناشی از آن که قیمت توکن لونا را عملاً به صفر رسانده ارائه کرده است.

به گزارش پیام نو، دو کوان یکی از بنیان‌گذاران Terraform، پیشنهادی را برای حفظ اکوسیستم Terra پس از سقوط تاریخی استیبل کوین الگوریتمی آن، ترا و پس لرزه‌های ناشی از آن که قیمت توکن لونا را عملاً به صفر رسانده ارائه کرده است.

وی در پستی که در روز جمعه منتشر کرده گفته است که حفظ زنجیره با هدف جبران خسارت به آن دسته از دارندگان ترا و لونا اتفاق خواهد افتاد که قادر یا مایل به فروش دارایی‌های خود در طول سقوط قیمت در این هفته نبودند.

وی پیشنهاد کرد که حدود 1 میلیارد توکن بین دارندگان این رمزارز توزیع گردیده و یک استخر نقدینگی برای تأمین بودجه توسعه آینده تخصیص داده شود. 40 درصد از توکن‌های جدید توزیع شده به دارندگان لونا نیز که دارایی را بعد از رویداد چند روز گذشته نگه داشته‌اند، تخصیص داده خواهد شد. در زمان ارتقاء شبکه جدید هم 40 درصد بین دارندگان ترا تقسیم شده و 10 درصد نیز به دارندگان لونایی که درست قبل از توقف عملیات زنجیره‌ای خرید کردند اختصاص می‌یابد. 10 درصد باقی مانده نیز به سمت استخر نقدینگی توسعه شبکه هدایت خواهد شد. اگرچه راهی برای بازیابی کامل ارزش این بلاکچین وجود ندارد، اما کوان گفته است که طرح توزیع مجدد این اکوسیستم باید به دارندگان توکن و اعضای جامعه وفادار آن غرامت بدهد.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر