| 00:55   
کد خبر : 12139

با پسوند eth؛

هیلتون یکی از کاربران فعال در زمینه استفاده از فناوری نیم‌سرور اتریوم است که به کاربران اجازه می‌دهد آدرس ETH خود را به اشتراک بگذارند.

به گزارش پیام نو، سرویس ردیابی Ethereum Leaderboard در توییتر اشاره کرده است که اکانت بازیگر مشهور هالیوود، پاریس هیلتون، به لیست 100 حساب پرفالوور در این شبکه اجتماعی وارد شده است. آدرس حساب توییتر این بازیگر شامل آدرس eth. است که برای دریافت تراکنش‌های اتریوم استفاده می‌شود.

 

 

پاریس هیلتون یکی از طرفداران برجسته کریپتوکارنسی و توکن‌های NFT است. این ستاره هالیوودی رویدادهای مختلف متاورس (Metaverses) را برگزار کرده، پیش‌تر نیز هیلتون فناوری NFT را در شوی معروف شبانه که به همراه جیمی فالون برگزار شد، معرفی و تایید کرده بود.

به علاوه این بازیگر برای متقاعد کردن بیل گیتس (Bill Gates) برای ورود به دنیای ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری روی توکن NFT تلاش‌هایی را در تابستان گذشته انجام داد.

پسوند eth چیست؟

هیلتون یکی از کاربران فعال در زمینه استفاده از فناوری نیم‌سرور اتریوم است که به کاربران اجازه می‌دهد آدرس ETH خود را به سادگی و بدون نیاز به آدرس رمزنگاری 42 رقمی، به اشتراک بگذارند.

حساب توییتر ensdomains در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد اکانت پاریس همیلتون به عنوان پرطرفدارترین حساب استفاده‌کننده از سرویس نیم‌سرور اتریوم معرفی می‌شود و ورود او را به جمع ۱۰۰ اکانت برتر توییتر خوشامد گفت.

هر نیم‌سرور اتریوم منحصربه‌فرد است و نمی‌تواند توسط هیچ کاربر دیگری استفاده شود. در نتیجه فرصتی برای شکارچیان دامنه و سوءاستفاده‌کنندگان ایجاد نمی‌شود تا دائماً نیم‌سرورهای منحصربه‌فرد و غیرعادی اتریوم را خریداری کنند و سپس آن‌ها را با قیمت بالا بفروشند.

پیش از این، سرویس نیم‌سرور اتریوم بیش از 500 میلیون دلار توکن عرضه کرده است که سبب ایجاد صف فروش طویلی در بازار شده است. این اتفاق منجر به سقوط 50 درصدی قیمت این دارایی پس از گذراندن دوره تکمیل آن در ماه نوامبر شد.

منبع: رمز ارز

ارسال نظر