| 17:38   
کد خبر : 12140

خبر جدید از متاورس؛

سیاره موجو به سبک بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و بازیکن در برابر محیط (PvE) طراحی شده و در یک دنیای مرموز جدید و بیگانه اتفاق می‌افتد.

به گزارش پیام نو، سیاره موجو یک بازی شطرنج خودکار است که به سبک بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و بازیکن در برابر محیط (PvE) طراحی شده و در یک دنیای مرموز جدید و بیگانه اتفاق می‌افتد. در این بازی، گیمرها می‌توانند در جهان مجازی آن کاوش کرده و در بازی‌های مختلف بهم پیوسته با یکدیگر رقابت کنند.

این بازی از فناوری واقعیت افزوده بهره می‌برد و بازیکنان می‌توانند با استفاده از هر مرورگر مدرنی آن را بازی کنند. به لطف استفاده از فناوری توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای دارایی‌های درون بازی، بازیکنان به طور کامل مالکیت تیم‌های خود را در اختیار دارند و می‌توانند با شرکت در تورنمنت‌ها، به کسب درآمد هم بپردازند.

جهان سیاره موجو از مجموعه‌ای از بازی‌های بهم پیوسته تشکیل شده و دارایی‌های درون بازی آن با بازی‌های دیگر هم سازگار هستند. به همین دلیل، این بازی را می‌توان یکی دیگر از بازی‌های متاورسی برای کسب درآمد دانست.

در حالی که بازی سیاره موجو در مراحل ابتدایی خود قرار داشته و نقشه راه و وایت پیپر آن هنوز منتشر نشده است، تیم توسعه‌دهنده این بازی قصد دارد به اولین خریداران و سرمایه‌گذاران خود، با چندین امتیاز شگفت‌انگیز و دسترسی اولیه به بازی، پاداش بدهد. لازم به ذکر است که سیاره موجو یک بازی جامعه محور خواهد بود.

اولین فروش NFTهای بازی سیاره موجو در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ میلادی با ۱۰ هزار موجود بومی این سیاره به نام موجو – که در واقع توکن NFT هستند – انجام خواهد شد. این موجوها در بازی متاورسی سیاره موجو قابل‌استفاده خواهند بود و امتیازات اولیه مختلفی خواهند داشت.

منبع: رمز ارز

ارسال نظر