| 18:51   
کد خبر : 15486

تیم توسعه‌دهنده شیبا روز شنبه ۲۳ آوریل، از آغاز فروش عمومی زمین‌های متاورس خود خبر داد. طبق گزارش‌ها، این مرحله سوم و نهایی فروش زمین‌ها در متاورس شیبا است.

به گزارش پیام نو، تیم توسعه‌دهنده شیبا روز شنبه ۲۳ آوریل، از آغاز فروش عمومی زمین‌های متاورس خود خبر داد. طبق گزارش‌ها، این مرحله سوم و نهایی فروش زمین‌ها در متاورس شیبا است.

 

برخلاف مرحله‌های اول و دوم که برای مشارکت و خرید زمین‌ها، کاربران باید توکن‌های LEASH و SHIBOSHI را هولد و قفل می‌کردند، در مرحله سوم نیازی به این کار نیست و معامله‌گران می‌توانند زمین‌های باقی‌مانده را با قیمت اولیه ۰٫۰۲ اتریوم (ETH) خریداری کنند.

در طی مراحل اول و دوم فروش زمین‌های متاورس شیبا، بیش از ۳ هزار مالک جدید برای در مجموع ۱۲،۹۷۵ قطعه زمین ثبت شد. داده‌های Etherscan نشان می‌دهند که در طی این دو مرحله، مبلغ ۶،۲۸۰ اتریوم از سوی خریداران برای خرید زمین‌ها، پرداخت شده است.

لازم به ذکر است که بر خلاف انتظارات، قیمت توکن LEASH پس از این رویدادها، بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته و از ۱،۴۲۵ دلار به ۹۶۳٫۴۵ دلار رسیده است. در همین حال، توکن SHIBOSHI نیز با کاهش ۸ درصدی قیمت روبه‌رو شده است.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر