| 18:02   
کد خبر : 15721

داده‌های گوگل برتری شیبا نسبت به دوج‌کوین را در اروپا نشان می‌دهد.

به گزارش پیام نو، داده‌های گوگل ترندز نشان می‌دهد که ارز دیجیتال شیبا از دوج‌کوین، که توسط ایلان ماسک در سراسر اروپا پشتیبانی می‌شود، محبوب‌تر است.

بررسی انجام شده توسط askgamblers.com با استفاده از داده‌های موتور جستجوی پیشرو جهان، نشان داد در حالی که بیت‌کوین محبوب‌ترین ارز دیجیتال در اروپا است، شیبا با شکست اتریوم در جایگاه دوم قرار گرفته است.

این مطالعه نشان داد که در 21 کشور در سراسر اروپا بیت کوین بیشترین جستجو را برای ارز دیجیتال داشته است و پس از آن شیبا، در هفت کشور از جمله بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، اوکراین و روسیه، محبوب ترین ارز دیجیتال شده است.

رویکرد گوگل ترندز برای نشان دادن محبوبیت جستجو ارقام دقیق را نشان نمی‌دهد. با این وجود، نشان می‌دهد که محبوبیت این ارز دیجیتال در هفته گذشته از 12 واحد به 20 واحد از مجموع 100 واحد رسیده است.

دستاوردهای شیبا اخیرا با پیشرفت‌هایی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تقویت شده است، که شامل راه‌اندازی یک پورتال توکن سوزی است که پاداش‌هایی را برای کسانی که توکن‌های خود را می‌سوزانند و اقدام به گسترش تجاری سازی می‌کنند، در نظر می‌گیرد.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر