| 21:02   
کد خبر : 15890

لایحه آزادی مالی تضمین می‌کند که بیت کوین می‌تواند در طرح بازنشستگی شما باشد.

به گزارش پیام نو، سناتور جمهوری‌خواه تامی توبرویل از لایحه جدیدی رونمایی کرده است که او آن را قانون آزادی مالی می‌نامد تا به آمریکایی‌ها اجازه دهد ارزهای دیجیتال را به طرح پس‌انداز بازنشستگی خود اضافه کنند.

سناتور توبرویل در گزارشی برای CNBC گفت: دولت فدرال نباید در صلاح‌دید کارگران آمریکایی برای سرمایه‌گذاری دوران بازنشتگی خود دخالت کند.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری Fidelity Investments در 26 آوریل گفت به مشتریان خود اجازه می‌دهد بیت کوین (BTC) را در حساب‌های بازنشستگی خود بگنجانند. این امر باعث شد که سناتورهای دموکرات الیزابت وارن و تیم اسمیت در نامه‌ای به ابیگیل جانسون، مدیر عامل فیدلیتی، اعتراض کنند که با توجه فعالیت این شرکت در زمینه کریپتو از سال 2017 ممکن است تضاد منافع وجود داشته باشد. آنها همچنین اشاره کردند که سرمایه‌گذاری‌های کریپتو خطرات قابل توجهی را اعم از کلاهبرداری، دزدی و ضررهای جبران ناپذیر را به دنبال دارد.

با این حال تاکنون هیچ سناتور دیگری از این لایحه جدید حمایت نکرده است. این طرح برای بررسی بیشتر در مجلس نمایندگان باید اکثریت آرا را در سنا به دست آورد. که با توجه به قدرت حداکثری دموکرات ها تصویب این قانون به نبردی سخت و دشوار تبدیل شده است.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر