| 12:40   
کد خبر : 16020

بیپل (Beeple)، هنرمند معروف دیجیتال آرت، پس از فروش گران‌ترین مجموعه در تاریخ NFT، در حال همکاری با مدونا، خواننده مشهور موسیقی پاپ برای تولید مجموعه‌ای از NFT ها با نماد مادر است.

به گزارش پیام نو، بیپل (Beeple)، هنرمند معروف دیجیتال آرت، پس از فروش گران‌ترین مجموعه در تاریخ NFT، در حال همکاری با مدونا، خواننده مشهور موسیقی پاپ برای تولید مجموعه‌ای از NFT ها با نماد مادر است. این انیمیشن‌ها نیروی باروری و زایمان مادر را به نمایش می‌گذارند و Mother of Creation (مادر آفرینش) نام دارند.

این مجموعه، تنها سه NFT تک‌نسخه‌ای دارد و از این نظر کاملا منحصربه‌فرد است. این انیمیشن‌ها لحظه تولد و جنبه‌های مختلف زندگی بشر را به نمایش می‌گذارند.

نخستین اثر Mother of Nature (مادر طبیعت) نام دارد. در این ویدئو مدونا، درختی را به دنیا آورده که بلافاصله پس از زاییده شدن، شروع به رشد و شکوفه دادن می‌کند. دومین ویدئو، Mother of Evolution (مادر تکامل) نام دارد که در آن مدونا پروانه‌هایی را به دنیا می‌آورد. در ویدئوی سوم که Mother of Technology نام دارد هزارپاهایی بیومکانیکی از مدونا متولد می‌شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد هر اثر در وب‌سایت رسمی این پروژه، آورده شده است. بیپل، گفته است که این همکاری کاملا کوتاه‌مدت بوده و در آینده، ادامه نخواهد داشت. امری که قطعا به منحصربه‌فرد بودن این آثار، کمک بیشتری می‌کند. درآمد حاصل از این پروژه، به سه موسسه خیریه اختصاص می‌یابد.

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر