| 22:24   
کد خبر : 16041

شرکت SK Telecom کره جنوبی اعلام کرد که قصد دارد از طریق مشارکت با کمپانی آلمانی، پلتفرم متافلند (Ifland metaverse) فعالیت در حال رشد خود را به اروپا گسترش دهد.

به گزارش پیام نو، طی یک تماس، بزرگترین اپراتور مخابراتی کره جنوبی گفت که یک پلتفرم باز و یک سیستم رمزنگاری-اقتصادی برای Ifland معرفی خواهد کرد. علاوه بر این، این شرکت قصد دارد در نیمه دوم سال متاورس ایفلند خود را به 80 کشور جهان گسترش دهد.

اهداف متاورس SK Telecom توسط دولت کره جنوبی و سایر شرکت‌های محلی پشتیبانی می‌شود.

SK Telecom قصد دارد متاورس را به اروپا ببرد

SK Telecom در حال حاضر شروع به گسترش Ifland به بازارهای بین المللی کرده است. این شرکت قراردادی را با Deutsche Telekom - بزرگترین اپراتور مخابراتی آلمان - امضا کرد تا نسخه آلمانی متاورس Ifland خود را تا پایان سال معرفی کند. گسترش به دیگر کشورهای اروپایی ممکن است پس از راه اندازی موفقیت آمیز در آلمان دنبال شود.

رسانه‌های خبری محلی گزارش دادند که SK Telecom در سه ماهه اول درآمد خوبی داشته است، به طوری که متاورس Ifland به طور متوسط ​​1.35 میلیون کاربر در ماه مارس داشته است.

یانگ مائنگ سوک (Yang Maeng-Seok)، رئیس متاورس شرکت SK Telecom، فکر می‌کند که متاورس Ifland می‌تواند به عنوان وسیله‌ای جدید برای ارتباط و جلسات اجتماعی عمل کند. از این رو در این راستا می‌گوید:

"با پلتفرم منبع باز، می‌توانیم مستقیماً آواتارها و فضاها ایجاد کنیم و قصد داریم در نیمه دوم سال به 80 کشور جهان گسترش دهیم و تراکنش‌های پشتیبانی و محتوا را بر اساس سیستم ارز دیجیتال ارائه کنیم".

در راستای پیشرفت متاورس خود، این شرکت اخیراً با Morph Interactive برای معرفی وسایل، آواتارها، لباس‌ها و فضاها همکاری کرده است.

بازار کریپتو در کره جنوبی گسترش می‌یابد

بازار کریپتو در کره جنوبی شاهد رشد عظیمی در دوران ریاست جمهوری کره جنوبی یون سوک یول (Yoon Suk-yeol) است. اخیرا، یون سوک یول تصمیم گرفته است که مالیات کریپتو را به تعویق بیاندازد و ممنوعیت ICO در سال 2017 را لغو کرد. حمایت دولت از جامعه کریپتو باعث افزایش پذیرش کریپتو در کشور خواهد شد.

غول‌های کره‌جنوبی مانند SK Group با بررسی متاورس، NFT و ارزهای رمزنگاری شده، در پذیرش کریپتو پیشرو هستند.

منبع: اقتصادآنلاین

ارسال نظر