| 18:05   
کد خبر : 12221

عضو کمیسیون عمران:

فیروزی پوربادی درباره بررسی تبعات افزایش قیمت بلیت هواپیما در کمیسیون متبوعش گفت: قطعاً در کمیسیون عمران این موضوع را مطرح می‌کنیم و از مسئولان می‌خواهیم برای ارائه توضیحات به کمیسیون بیایند.

به گزارش پیام نو؛ رحمت‌اله فیروزی پوربادی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، درباره اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده که بر اساس آن قیمت بلیت پروازهای داخلی چهار درصد و بلیت پروازهای خارجی 9 درصد افزایش خواهد یافت گفت: این افزایش قیمت‌ها و مصوبات، هم‌راستا با اوضاع و احوال کشور در سایر مسائل است. اینها همه به همدیگر ارتباط دارند و اگر قرار باشد جلوی آنها گرفته شود باید به طور کل و در همه سطوح با آنها برخورد کرد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: ما هنوز با سازمان هواپیمایی کشوری صحبتی در این باره نکرده‌ایم. باید صحبت کنیم و ببینیم نظر این سازمان به عنوان نظر نهایی دولت چیست و چه کاری قرار است انجام دهند.

فیروزی پوربادی درباره بررسی تبعات این موضوع در کمیسیون متبوعش گفت: قطعاً در کمیسیون عمران این موضوع را مطرح می‌کنیم و از مسئولان می‌خواهیم برای ارائه توضیحات به کمیسیون بیایند.

این نماینده عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه تاکید کرد: متاسفانه در افزایش قیمت‌ها همه به هم نگاه می‌کنند. قیمت ارز و سکه و... را می‌بینند و مصوباتی هم وجود دارد که موجب افزایش قیمت‌ها می‌شود و همه دست به دست هم می‌دهند تا قیمت‌ها مدام افزایش یابد.

منبع: اعتماد آنلاین

ارسال نظر