| 14:43   
کد خبر : 15819

فرمانده پلیس راه پایتخت از ثبت بیش از سه میلیون و ۱۸۵ هزار تردد در محورهای برون شهری پایتخت در روز گذشته خبر داد.

پیام نو | سرهنگ نوراله خادم  درباره تردد ثبت شده در محورهای برون شهری اطراف پایتخت گفت: به طورکلی در روز گذشته شاهد افزایش تردد خودروها در سطح محورهای استان تهران نسبت به سه سال گذشته بودیم به‌طوری که در این روز در آزادراه تهران – کرج ۲۰۷ هزار و دو مورد تردد ثبت شد که بیشترین تردد را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه در آزادراه تهران – قم نیز ۱۵۹ هزار و ۲۱۸ تردد ثبت شد، گفت: در محور تهران – شهریار نیز ۱۲۲ هزار و ۶۱۸ تردد به ثبت رسید. تعداد ترددهای ثبت شده در آزادراه تهران – ساوه نیز در این روز ۱۲۰ هزار و ۹۲۶ مورد بود.

خادم افزود: در محور احمدآباد مستوفی نیز ۹۳ هزار و ۱۴۳ تردد ثبت شد. محور تهران – جاجرود با ۹۲ هزار و ۲۱۸ مورد و محور ری – قرچک نیز با ۸۳ هزار و ۴۰۸ مورد در رتبه های بعدی قرار دارند.

فرمانده پلیس راه تهران بزرگ با بیان اینکه در آزادراه تهران – پردیس ۸۰ هزار و ۲۲۵ تردد ثبت شد، گفت: در محور دماوند – فیروزکوه ۷۷ هزار و ۸۱۹ تردد، در محور پاکدشت - شریف آباد ۶۴ هزار و ۳۴۷ تردد، در محور رودهن – دماوند ۶۳ هزار و ۶۱۴ تردد و محور تهران – لواسانات نیز ۶۳ هزار و ۴۴۷ تردد ثبت شد.

خادم مجموع ورودی خودرو به استان را نیز ۲۹۶ هزار و ۸۰۴ دستگاه اعلام کرد و گفت: ۳۹۶ هزار و ۷۰ دستگاه خودرو نیز از استان خارج شده اند.

وی همچنین مجموع تعداد وسیله نقلیه ثبت تردد شده را سه میلیون ۱۸۵ هزار و ۸۳۵ دستگاه اعلام کرد.

خادم در پایان اظهارکرد: برای سفرهای عید فطر پلیس راه از ابتدای هفته درآماده باش کامل است و این آماده باش تا پایان تعطیلات و بازگشت مسافران ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

 

ارسال نظر