کد خبر : 10105

رسانه روسی «اسپورت اکسپرس» در گزارشی مدعی شد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در کازان دچار حواشی شده است.

به گزارش پیام نو، یک سایت روسی از دردسر بزرگ برای سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در روسیه پرده برداشت. در این خبر عنوان شده یکی از دلایلی که سردار می‌خواهد روسیه را ترک کند پرونده‌ای است که او را دادگاهی می‌کند.

مهر در این باره نوشت: «سایت sport-express (اسپورت اکسپرس) روسیه در خبری عجیب مدعی شد سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و تیم زنیت روسیه دچار دردسر بزرگی در این کشور شده است و باید روز ۸ دسامبر (۱۷ آذر) در دادگاه حاضر شود.

این دردسر مربوط به زندگی شخصی آزمون است. به نوشته این سایت، مدیر برنامه آزمون این حواشی را شایعه دانسته اما «دیمیتریف» یک وکیل در روسیه تاکید کرده این اتفاقات رخ داده و کار به دادگاه کشیده شده است.

تاریخ دادگاه آزمون درست در روز بازی چلسی با زنیت در لیگ قهرمانان اروپا است. این وکیل با اشاره به این موضوع اعلام کرده است آزمون به همین دلیل به دادگاه نمی‌آید و وکلای او پاسخگو خواهند بود.

سردار آزمون

البته به گفته دیمتریف، وی به دنبال توافق و تفاهم با سردار آزمون است تا کار به دادگاه کشیده نشود اما ممکن است در نهایت دادگاه درباره این پرونده جنجالی و خبرساز رای بدهد.

این سایت روسی همچنین اعلام کرده یکی از دلایلی که آزمون قصد دارد این فصل تیم زنیت را ترک کند، همین پرونده است.

به گزارش پیام نو، مطالعه متن خبر سایت روسی نشان می‌دهد پای یک بچه در میان است و در صورت برنده شدن مادر در دادگاه، نفقه‌ای بی‌سابقه به ارزش 750 هزار یورو (نزدیک به 24 میلیارد تومان) از مهاجم تیم ملی ایران دریافت خواهد کرد.

ارسال نظر