کد خبر : 10229

پیگیری‌ها نشان می‌دهد فرزند وزیر ورزش برای همکاری سرخابی‌ها با کارگزار نقش اساسی ایفا کرده است.

به گزارش پیام نو، هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای این فصل از مسابقات‌شان با کارگزار فصل گذشته خود قطع همکاری کردند. نکته‌ مشترکی که برای قطع همکاری وجود داشت، ادعای عدم پایبندی به تعهدات از سوی این دو باشگاه بود. باشگاه استقلال پس از قطع همکاری با کارگزار جدیدی قرارداد امضا کرد و باشگاه پرسپولیس نیز قرار است به زودی از کارگزار جدید خود رونمایی کند. 

فارغ از اینکه این دو کارگزار چه عایدی برای استقلال و پرسپولیس داشتند، باید به رد پای پسر وزیر پیشین وزارت ورزش و جوانان در قراردادها اشاره کرد، به طوری که پیگیری‌ها نشان می‌دهد فرزند وزیر ورزش برای هر دو باشگاه برای همکاری با کارگزار نقش اساسی ایفا کرده است.

زمانی که مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال متوجه رقم پایین قرارداد این باشگاه با کارگزار فصل گذشته شد، به مدیران آنها اعلام کرد که چرا رقم قرارداد پایین است؟ اما در کمال تعجب مدیریت کارگزار پاسخ داد که ظرفیت باشگاه استقلال 35 میلیارد تومان بوده است و با رایزنی برخی مسئولان وزارت ورزش و همچنین پسر وزیر کف رقم قرارداد را به 80 میلیارد تومان رسانده‌اند. 

این صحبت‌ها در حالی مطرح شده که آجورلو برای این فصل قراردادی 500 میلیاردی با کارگزار جدید امضا کرده است که 150 میلیارد آن از تبلیغات محیطی دور زمین در ورزشگاه است. باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال بستن قراردادی مشابه با رقم بالا است. ماجرا زمانی جالب می‌شود که طبق ادعای بخش حقوقی باشگاه استقلال درآمدزایی کارگزار فصل گذشته بیش از مبلغ قرارداد بوده و آنها به تعهدات‌شان عمل نکرده‌اند.

ارسال نظر