کد خبر : 10405

احمد وحیدی، وزیر کشور:

وزیر کشور گفت: همه رده‌های مدیریتی کشور در دولت سیزدهم تلاش کنند با همت و کار جهادی تمام انرژی و وقت خود را صرف رفع مشکلات مردم کنند.

به گزارش پیام نو، احمد وحیدی، وزیر کشور روز دوشنبه در جریان سفر یکروزه به استان مرکزی در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران عنوان کرد: یکی از ویژگی های دولت سیزدهم این است که خود را دولت مردم تعریف کرده است و این امر بدین معناست که استانداران، فرمانداران و تمامی رده های مسوولیتی باید تمام وقت در اختیار مردم باشند، مشکلات مردم را کاملا از نزدیک حس کنند و نیازها را بدانند و وقت و انرژی را صرف رفع مشکلات مردم کنند.

هفته آینده پرونده انتخاب استانداران در دولت سیزدهم بسته می شود

وزیر کشور همچنین در خصوص روند انتخاب استانداران بیان کرد: انتخاب اکثر استانداران در کشور محقق شده است و  تنها تعدادی باقی مانده است که در انتهای کار هستیم و در هفته آینده کار انتخاب استانداران در کشور تمام می شود.

بازگرداندن واحدهای اقتصادی به تولید ماموریت مهمی در استان مرکزی است

وحیدی در ادامه تاکید کرد: استان مرکزی ظرفیت های بسیار مهمی دارد که شامل ظرفیت های صنعتی می شود، بخشی از این ظرفیت های صنعتی دچار مشکلاتی شده است که در وهله اول باید برگرداندن این ظرفیت ها به روال تولید و ظرفیت های تکمیلی دنبال شود و در کنار آن نیز باید ظرفیت های گردشگری، کشاورزی نیز باید مورد توجه و فعالتر باشند.

وزیر کشور بیان کرد: امیدواریم اولین ماموریت و اقدام اساسی در این استان بازگرداندن شرکت‌های تولیدی و اقتصادی به روال تولید باشد.

وحیدی ادامه داد: ظرفیت گردشگری و کشاورزی، از جمله توانمندی های استان مرکزی است که باید فعال شود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر