Notice (8): Use of undefined constant flase - assumed 'flase' [/home/aasaam/xcms/core-common/app/Config/Config/Newsstudio.php, line 12]
درباره جنسیت بازیکن تیم ملی فوتبال زنان ایران تحقیق کنید! + عکس
کد خبر : 10594

اتهام عجیب اردن به بانوان فوتبالیست ایران؛

​فدراسیون فوتبال اردن بعد از شکست تیم ملی فوتبال بانوان این کشور مقابل ایران خواستار تحقیق درباره جنیست بازیکن ایرانی شد.

به گزارش پیام نو، فدراسیون فوتبال اردن بعد از شکست تیم ملی فوتبال بانوان این کشور برابر تیم ملی بانوان ایران خواستار  تحقیق درباره جنیست بازیکن ایرانی شده است.

به نقل از «رام‌آنلاین»، تیم ملی فوتبال بانوان اردن در مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف ایران رفت که این بازی بعد از تساوی در وقت‌های اصلی و اضافی به ضربات پنالتی کشیده شد که در آن ایران با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست یافت و جواز حضور در جام ملت های آسیا را کسب کرد.

اکنون خبر رسیده فدراسیون فوتبال اردن در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، تحقیق درباره جنسیت حداقل یکی از بازیکنان ایرانی را خواستار شده است.

فوتبال زنان

شاهزاده علی بن حسین رئیس فدراسیون فوتبال اردن در توییتی در این باره نوشت: «کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در این زمینه تحقیق و تفحص کند. ما از کمیته پزشکان مستقل اِی‌اف‌سی می خواهیم تحقیق شفاف و واضحی درباره این بازیکن ایران و دیگر بازیکنان این تیم داشته باشد، به ویژه اینکه تیم ملی فوتبال بانوان ایران سابقه چنین رفتارهایی را دارد».

گفتنی است، تیم ملی فوتبال بانوان ایران ۳ مهر ۱۴۰۰ در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا و در تاشکند ازبکستان در دیدار مقابل تیم ملی فوتبال بانوان اردن به برتری دست یافت و راهی مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شد.

فوتبال زنان

شاگردان مریم ایراندوست در دیدار نخست این رقابت‌ها مقابل بنگلادش نیز پیروز شده بودند.

ارسال نظر