| 19:10   
کد خبر : 11633

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مطرح کرد:

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از احتمال اجرای طرح مشابه موتوریار برای رانندگان خودروهای سواری خبر داد.

به گزارش پیام نو، سرهنگ علی همه‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به گذشت یکسال از اجرای طرح موتوریار اظهارکرد:‌ یکسال از زمان شروع طرح موتوریار در تهران گذشت و امروز با استناد به آمار می‌توان گفت که ۱۴۰هزار دستگاه موتورسیکلت در این مدت توقیف و به پارکینگ منتقل نشده‌اند.

وی ادامه داد:‌ در واقع راکبان این موتورسیکلت‌ها به جای توقیف و انتقال وسیله‌شان به پارکینگ تحت آموزش قرار گرفته و حالا می‌توان گفت که ۱۴۰ هزار موتورسیکلت سوار آموزش دیده‌اند و ساعاتی را نیز به عنوان همراه در کنار پلیس راهور به برقراری نظم ترافیکی در شهر کمک کرده‌اند.  

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه طرح موتوریار همچنان ادامه خواهد داشت، گفت:‌ تا هر زمانی که اقدامات فرهنگی تاثیرگذار باشد ما این طرح را ادامه خواهیم داد و خوشبختانه مردم نیز از اجرای این طرح استقبال خوبی کرده‌اند.  

همه‌خانی همچنین با اشاره به استقبال انجام شده از این طرح گفت:‌ این احتمال وجود دارد که با توجه به موفقیت طرح موتوریار، طرح مشابهی برای رانندگان خودروهای سواری نیز به اجرا دربیاید. البته این موضوع نیازمند انجام بررسی‌های کارشناسی بیشتر است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر