| 18:53   
کد خبر : 11734

علی دایی با پیگیری‌هایی که انجام داده باعث تسهیل در عمل جراحی کاپیتان سابق پرسپولیس شده است.

به گزارش پیام نو، این روز‌ها نام علی دایی بیش از آنکه در زمین فوتبال مطرح شود، بیرون از زمین و در انجام کار‌های انسان دوستانه به گوش می‌رسد. او چندی پیش موفق شد از خانواده‌ای که سال‌ها حاضر نمی‌شدند به قاتل پسرشان رضایت دهند، رضایت بگیرد و جوانی را از چوبه دار نجات داد.

به تازگی، اما اسم علی دایی درباره ماجرای سرطان بازیکن سابق پرسپولیس هم مطرح شده است. مهرداد کفشگری که خودش زمانی برای پرسپولیسِ تحت هدایت علی دایی بازی کرده و بازوبند این تیم را هم به بازو بسته، دچار سرطان تیروئید شده که با پیگیری‌های علی دایی، عمل جراحی او صبح دیروز در بیمارستان امام خمینی برگزار شد. کفشگری پیش از عمل جراحی اش از علی دایی بابت پیگیری و هناهنگی با پزشکی که قرار بوده او را جراحی کند، به طور ویژه تشکر کرده بود. «جا دارد از علی دایی که همواره حق استادی را در حقم ادا کرده تشکر کنم که پیگیر پرونده پزشکی‌ام بوده و هماهنگی‌های لازم را در این خصوص با پزشک معالجم جناب دکتر میری و بیمارستان امام‌خمینی (ره) انجام داده است.»

گفتنی است حال مهرداد کفشگری بعد از عمل جراحی خوب است و یکی دو چهره پرسپولیسی از جمله یحیی گل محمدی وعده داده اند بعد از بازی با ویستاتوربین سری به او بزنند و حالش را جویا شوند.

 

منبع: فرارو

ارسال نظر