| 18:32   
کد خبر : 12055

رئیسی:

رئیس جمهور گفت: مردم قم، حوزه علمیه، علما، طلاب و جوانان قم نشان دادند در تاریخ انقلاب اسلامی همواره پیشتاز در مبارزه با ظلم و ستم و حمایت از انقلاب اسلامی بودند.

به گزارش پیام نو، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح روز پنجشنبه وارد استان قم شد و در بدو ورود در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها از سوی مسئولین استانی مورد استقبال قرار گرفت.

قم شهر جهاد و اجتهاد، ایثار و شهادت و نماد بصیرت است

رئیس جمهور در بدو ورود به شهر مقدس قم در مصاحبه با رسانه‌ها، سفر به قم و زیارت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها را توفیق الهی دانست و افزود: قم شهر جهاد و اجتهاد، ایثار و شهادت و حقیقتاً نماد بصیرت است.

وی افزود: مردم قم، حوزه علمیه، علما، طلاب و جوانان قم نشان دادند در تاریخ انقلاب اسلامی همواره پیشتاز در مبارزه با ظلم و ستم و حمایت از انقلاب اسلامی بودند.

رئیسی تصریح کرد: امیدوارم در این سفر نسبت به مسائل و مشکلات این استان و شهر قم که مورد توجه همگان به عنوان مرکز نشر معارف دینی است توجه ویژه شود.

رئیس جمهور افزود: در چند روز گذشته تیمی از طرف دولت مشکلات را بررسی کردند و خدمت بزرگان و مسئولان رسیدند و طرح هایی همچون فرودگاه قم که جلوی چشم مردم است و امیدواریم در زمان کوتاهی سر و سامان بدهند.

وی با بیان اینکه باید مسئله مسکن هم حل شود و در این رابطه باید از ظرفیت‌های استان استفاده کنیم، افزود: باید همه ظرفیت‌هایی که در استان وجود دارد مخصوصاً ظرفیت‌های نیروی انسانی آماده کار در این استان در دستور کار همه مدیران استان قرار گیرد.

رئیسی گفت: خدمت علما و حوزه علمیه قم خواهیم بود و امیدوارم مردم قم احساس کنند که مشکلاتشان حل خواهد شد.

رئیسی حرم حضرت معصومه (س) را زیارت کرد

سید ابراهیم رئیسی صبح روز پنجشنبه و در ابتدای سیزدهمین سفر استانی خود به قم، با حضور در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها دقایقی به زیارت و اقامه نماز پرداخت.دکتر رئیسی همچنین با حضور بر سر مزار علمای مدفون در این مضجع شریف فاتحه ای قرائت کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر