کد خبر : 1572

مرتضی رحمانزاده شهردار منطقه ۱۳ شهرداری تهران به دلیل بیماری و علائمی مشابه کرونا در بیمارستان بستری شد.

 

به گزارش پیام نو، این شهردار برای مداوا و انجام آزمایشات تشخیصی بستری است و هنوز ابتلای او به کرونا مشخص نیست و تنها به دلیل داشتن علائم و انجام آزمایش بیشتر به بیمارستان مراجعه کرده است.

براساس برخی گزارش ها گفته شده تست ویروس کرونا شهردار منطقه ۱۳ تهران مثبت اعلام شده است.

 

در این باره ساعاتی پیش مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳  با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر ابتلاء "مرتضی رحمان‌زاده" شهردار منطقه 13 تهران به ویروس کرونا اظهار کرد: این اخبار به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی با اشاره به اینکه شهردار منطقه 13 از بعد از 22 بهمن و به دلیل ناراحتی ریوی در بیمارستان بستری شده است، تصریح کرد: هم‌اکنون نیز شرایط وی بنابر اعلام پزشکان معالج، خوب بوده و بعد از طی مراحل درمانی از بیمارستان ترخیص خواهد شد.

این در حالیست که ناهید خداکرمی گفت: سه شنبه هفته گذشته رئیس شورای شهر تهران به اتفاق سایر اعضا در جلسه شورایاری‌هاى منطقه ١٣ که با حضور شهردار این منطقه برگزار شد حضور داشتند و در این جلسه برخى با شهردار تماس دستی هم داشته‌اند.

 آقای رحمان زاده در همان روز داراى علایم آنفلوانزا بود و ماسک هم داشتند که با وخامت حالشان در بیمارستان عرفان بسترى مى‌شوند که علایم بالینی و آزمایشات و بررسى‌هاى اولیه دال بر ابتلا به کرونا ویروس بود. 

به همین دلیل روز گذشته به بیمارستان مسیح دانشورى منتقل شد و همه علایم و نشان می‌دهد که ایشان مبتلا به کرونا ویروس هستند. ولى حال عمومى ایشان رضایت‌بخش است و بنظر مى‌رسد بیمارى کنترل شده است.

 اما با توجه به حضور ایشان در جمع شورایارى‌ها و تماس با کارکنان و اعضاى شورا و جلوگیری از گسترش بیماری از دوستانی که در آن جلسه حضور داشتند خواسته شد در منزل بمانند و سایر اقدامات ایمنى در حال انجام است و جلسه علنی شورای شهر نیز این هفته تعطیل شد ولى کمیسیون‌ها بررسى بودجه ٩٩ را ادامه مى‌دهند.

وى خاطر نشان کرد که ابتلا به این ویروس لزوماً منجر  به عوارض شدید نمى‌شود و تنها در ٣-٢ درصد بیماران علایم حاد و مرگ و میر حادث مى شود ولى قدرت انتشار این ویروس بسیار بالاست و شهروندان مى‌باید به نکات ایمنى منتشر شده از طرف وزارت بهداشت و شهردارى تهران توجه کنند.

 

 

 

ارسال نظر