کد خبر : 1663

حسینعلی شهریاری در گفتگو با «پیام نو»:

« از شنبه همه روال‌ها با صورت عادی خواهد بود» با واکنش منفی افکارعمومی مواجه شده است. مردم می گویند مگر ویروس را دستوری میشود مدیریت کرد.

سخنان رئیس‌جمهوری در اولین جلسه ستاد ملی مبارزه کرونا گفت که « از شنبه همه روال‌ها با صورت عادی خواهد بود»، با واکنش افکار عمومی مواجه شده است و بسیاری از کاربران فضای مجازی در توئیت ها و پست های خود در توئیتر واینستاگرام اینگونه اظهارنظر را به باد انتقاد گرفته اند. از همین رو در گفتگو با حسین علی شهریاری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نظر ایشان را درباره این اظهارنظر جویا  شدیم.

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهوری نباید در موضوعاتی که تخصص ندارد سخن بگوید تاکید کرد: بهتر بود آقای رئیس جمهوری تمام اختیارات در این موضوع را به وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تفویض کرده و از اظهارنظر غیرواقعی درباره کرونا خودداری می کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در حال حاضر کادر درمانی اعم از پرستاران،پزشکان و کارمندان اداری در خط مقدم مبارزه با این بیماری هستند و چنانچه به این پدیده بصورت علمی و پزشکی توجه شود، راحت تر و بهتر قابل مدیریت است.

شهریاری خاطرنشان کرد: اظهاراتی مانند آنچه رئیس جمهوری گفته اند بیشتر از اینکه جنبه واقعی و پزشکی داشته باشد، کارکرد سیاسی دارد و  احتمالا با هدف بازگرداندن آرامش به کشور بیان شده است. با این وجود من شخصا بر این باورم ایشان و دیگر مسئولانی که تخصص ندارند نباید در این زمینه اظهارنظری داشته باشند.

 

 

 

ارسال نظر