کد خبر : 1966

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با «پیام نو»:

ولی الله نانواکناری معتقد است: ریاست رئیس جمهوری بر ستاد مقابله با کرونا می تواند اوضاع را بهبود بخشد و منجر به کنترل روند شیوع کرونا بشود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است: ریاست رئیس جمهوری بر ستاد مقابله با کرونا می تواند اوضاع را بهبود بخشد و منجر به کنترل روند شیوع کرونا بشود.

ولی الله نانواکناری در گفتگو با «پیام نو» اوضاع حوزه انتخابیه خود مانند دیگر نقاط ایران خواند و گفت: بابلسر و فریدونکنار و دیگر بخش ها و روستاهای اینجا هم مانند دیگر بخش های استان با مشکل کرونا دست و پنجه نرم می کنند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی درباره بهترین راه کنترل کرونا، خاطرنشان کرد: مردم باید در خانه های خود بمانند و به توصیه های مسئولان عمل کنند. درهمین حال از مسئولان هم انتظار داریم، با جدیت امور را پیگیری کنند

وی درباره دستور رئیس جمهوری مبنی بر بازگشایی راههای منتهی به شهرهای شمالی، تصریح کرد: مسافرت به شهرهای شمالی موجب می شود که هم مردم خودشان در معرض کرونا قرار بگیرند و هم اینکه کرونا را به این منطقه منتقل کنند. در هر صورت به نظر می رسد اگر مردم درخانه می ماندند بهتر بود.

نانواکناری اضافه کرد: وقتی مسئولان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از مردم می خواهند در خانه بمانند، هدفشان این است که جلوی شیوع ویروس را گرفته  شود، نه اینکه با مسافرت ویروس را منتشر کنند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تعطیلی مدارس و دانشگاه و کاهش ساعات کاری ادارات برای آن است که مردم در خانه مانده و کمتر بیرون بروند. این اقدامات برای پیشگیری از شیوع کرونا است، اما متاسفانه تعداد زیادی از مردم دلیل این تعطیلی ها را متوحه نشدند به تفریح رفته اند.

وی در انتهای این گفتگو در پاسخ به سوال خبرنگار «پیام نو» مبنی بر اینکه به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می توانید بگویئد وضعیت پادگان ها و سربازها را چگونه است؟ گفت: من در این زمینه اطلاعی ندارم.

 

ارسال نظر