کد خبر : 1968

توصیه شهردار تهران درباره پنجشنبه آخر سال:

شهردار تهران گفت: با هدف قطع زنجیره تکثیر ویروس کرونا در روزهای پایانی سال، با قرائت قرآن و فاتحه باید از دور یاد و خاطره عزیزان درگذشته را گرامی بداریم.

به گزارش پیام نو، «پیروز حناچی» اظهارداشت: معمولا ما عادت داریم در شب های جمعه آخر سال، یاد و خاطره عزیزان خود را با حضور در بهشت زهرا گرامی بداریم، اما در این شرایط با ماندن در خانه ها و قرائت فاتحه نباید اجازه دهیم خانواده ها در معرض خطر قرار گیرند.

وی تاکید کرد: از تمام خانواده ها درخواست داریم به توصیه های بهداشتی که بر اساس پروتکل های جهانی اعلام می شود، توجه کنند و من از تمام نیروهای شهرداری تهران در حوزه حمل ونقل، سازمان آتش نشانی، سازمان بهشت زهرا و سازمان پسماند و همه عزیزان در سایر شهرداریهای کشور در این شرایط سخت در حال خدمت رسانی هستند تشکر داریم و امیدوارم این دوران را با سرافرازی پشت سر بگذاریم.

شهردار تهران با اشاره به برگزاری مراسم آخرین شب چهارشنبه سال، گفت: در پایان سال ۹۸ روزهای متفاوتی را تجربه می کنیم و مردم در این روزها بسیاری از کارهای سنتی که در سال های گذشته انجام می دادند، نباید انجام دهند، زیرا در آخرین چهارشنبه سال هرچه حضور مردم در معابر بیشتر شود، همکاران ما نیز باید بیشتر در این فضاها حضور پیدا کنند.

 

منبع خبرآنلاین

ارسال نظر