کد خبر : 2093

جمشیدی توضیح داد:

شب گذشته (پنجشنبه ۲۹ اسفند) ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک، میزبان سروش جمشیدی بود که او در این برنامه، درباره ماجرای لو رفتن چت‌هایش با مجری شبکه من و تو توضیح داد.

به گزارش پیام نو، ویژه برنامه نوروزی «فرمول یک» با اجرای علی ضیا که شب گذشته (پنجشنبه ۲۹ اسفند) از شبکه یک سیما پخش شد، میزبان سروش جمشیدی، بازیگر و کمدین بود.

در بخشی از این برنامه، مجری درباره ماجرای چت‌های جمشیدی با سالومه، مجری شبکه من و تو سوال پرسید و این بازیگر در پاسخ گفت: «من معمولا توضیح نمی‌دهم. تکلیف من با خودم معلوم است در صفحه‌ام همینطور. رویکرد من در این سال‌هایی که همه مرا می‌شناسند، مشخص بوده است، نه از کسی گلایه کرده‌ام، نه غر زده‌ام. اما طبق تفکری که داشته‌ام همیشه گفته‌ام ما باید اول خودمان را درست کنیم بعد جامعه و همه چیز درست می‌شود. درباره این مسئله هم هیچ‌جا توضیح ندادم و هیچ توضیحی هم ندارم بدهم. من پیش وجدان خودم راحتم نه حرفی زده‌ام نه کاری کرده‌ام نه موردی بوده است.»

او ادامه داد: «در صفحه‌ام بعد از این ماجرا فحش‌هایی دادند که خیلی دلم شکست. فحش می‌دهید به خودم بدهید به خانواده و بچه و مادر و خانم‌مان ندهید. ما داریم پوست کلفت می‌شویم. این جو را هم ایجاد نمی‌کنم که از جواب دادن در بروم. تکلیف من با خودم مشخص است. مطمئن باشید اگر تکلیف دیگران با من معلوم نبود، الان اینجا نبودم. ولی یک ذره انصاف داشته باشید دیواری کوتاه‌تر از ماها پیدا نکردید؟چرا فکر می‌کنید مقصر همه بدبختی‌هایتان ما هستیم؟ اگر مشکلی برای مردم هست حال من هم بد است و بالعکس اما هیچ وقت دنبال مقصر نبوده‌ام.»

جمشیدی افزود: «دو سال پیش تئاتر داشتیم و به کشورهای مختلفی رفتیم و ایرانی‌های مقیم کشورهای مختلف درباره زمان و سالن اجرا سوال می‌کردند. من هم به ایشان به عنوان یک آدم همینطوری جواب دادم نه اینکه نمی‌دانستم کیست، ولی آن زمان چنین برنامه‌هایی‌ نبود و کل برنامه ایشان درباره سگ و گربه و افتادن آدم از نردبان بود. من به عنوان یک آدم ایرانی به ایشان جواب دادم نه چیز دیگری. در چت من هم همه چیز معلوم است و من وجدانم راحت و حسابم پاک است و همه حرف‌هایی که شنیدم، بی‌انصافی بود و دلم شکست اما نه حرفی زدم نه از خودم دفاع کردم نه تکذیب کردم. الان هم واقعیت را گفتم تا فکر نکنید بغض کردم که از جواب دادن در بروم.»

این بازیگر با اشاره به جدایی‌اش از برنامه «دورهمی» گفت: «هیچکس در این یک سال و نیم نیامد بگوید کجایی. کسی در «دورهمی» نگفت ما این همه از دست تو خندیدیم کجایی؟ از کجا نان می‌خوری. اما تا یک چیز کوچک اتفاق می‌افتد و از اصل ماجرا هم خبر نداریم، می بُریم و می دوزیم و فحش می‌دهیم. سر همین قضیه هم خواستم بروم پیج‌ام را ببندم تا آرامش داشته باشم. همیشه برای همه آدم‌ها خوب خواسته‌ام و برای همه آرزوی خوبی می‌کنم.»

 

منبع خبرآنلاین

ارسال نظر