کد خبر : 2465

واعظی:

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ما در دولت به جد به دنبال این هستیم تا امکاناتی که وزارت ارتباطات ایجاد کرده است را در جهت ارائه خدمت به مردم به کار ببریم تا از این طریق مردم بتوانند کمتر در خیابان ها حضور پیدا کنند و در خانه هایشان بمانند.

به گزارش پیام نو، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت با تقدیر از نمایندگان به دلیل رأی به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی اظهار داشت: امیدواریم با کمک همه و به ویژه کشاورزان عزیزمان بتوانیم خودکفایی در تولیدات کشاورزی را در سال جهش تولید با قدرت ادامه دهیم.

اهم اظهارات وی را در ادامه بخوانید؛

*{ با اشاره به مسائل مطرح شده در جلسه امروز هیئت دولت}: یکی از مهمترین موضوعات امروز هیئت دولت مسائل پیرامون ویروس کرونا بود. یکی از مسائلی که امروز بسیار مطرح شد، بحث دولت الکترونیک است. ما در دولت به جد به دنبال این هستیم تا امکاناتی که وزارت ارتباطات ایجاد کرده است را در جهت ارائه خدمت به مردم به کار ببریم تا از این طریق مردم بتوانند کمتر در خیابان ها حضور پیدا کنند و در خانه هایشان بمانند.

* گزارش بسیار خوبی را مهندس جهرمی در خصوص اینکه در یکی دو ماه گذشته خریدهای الکترونیک افزایش چشمگیر پیدا کرده، ارائه کرده است که این بسیار خوب است.

*کار بسیار بزرگ دیگری که در این مدت انجام شده، در وزارت آموزش و پرورش است. در وزارت آموزش و پرورش کلاس های مجازی با قدرت برنامه ریزی و در حال اجرا است و دولت با جدیت به دنبال این است که دولت الکترونیک را افزایش دهد.

 

منبع مهر

ارسال نظر