کد خبر : 3333

ائتلاف یاران احمدی‌نژاد

پس از رایزنی‌های فشرده میان یاران احمدی‌نژاد در مجلس جدید حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان کاندیدای ریاست مجلس معرفی شد

به گزارش پیام نو حمیدرضا حاجی‌بابایی، منتخب مجلس یازدهم و یکی از اصلی‌ترین نامزدهای رقابت بر سر کرسی ریاست مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توییتر با انتشار خبر کناره‌گیری شمس‌الدین حسینی و علی نیکزاد به نفع خود، از آنها تشکر کرد. 

روز گذشته  وحید جلال زاده منتخب ارومیه با اشاره به جلسه این سه نفر در حساب توئیتر خود نوشته بود: «خبر خوبی در راه است... سه نامزد جدی و مطرح ریاست #مجلس_یازدهم آقایان نیکزاد،حاج بابایی و حسینی هم اکنون در حال گفتگو برای معرفی یک نفراز بین خودشان هستند. تا ساعاتی دیگر فرد مورد نظر اعلام خواهد شد؛رویداد مهمی که منتظر آن هستیم.»
حاجی بابایی نیز پس از ارایزنی‌های فشرده خود را منتخب نهایی این ائتلاف معرفی کرد و نوشت: «بسمه‌تعالی، خدایا توشاهد باش، ما برای مجلسی درشان نظام و مردم، هر آنچه داریم فدا خواهیم کرد، ما بدهکار مردم و رهبری و خون شهیدان هستیم. از برادران صدیق و فداکارم دکتر نیکزاد و دکترحسینی که علیرغم شایستگی برای حفظ وحدت و موفقیت نیروهای انقلاب گام بلندی برداشتند، تشکر می‌کنم.»

بهدین ترتیب محمدباقر قالیباف و و حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان دو کاندیدای اصلی ریاست مجلس مطرح شده‌اند. از مصطفی میرسلیم نیز به عنوان یکی دیگر از کاندیداهای ریاست مجلس نام برده می‌شود.

621dc157-5cb0-4276-84fa-135785a7bd2d

 

ارسال نظر