کد خبر : 4321

رئیس سازمان اورژانس تهران

رئیس سازمان اورژانس تهران به تشریح آخرین جزییات از حادثه آتش سوزی دیشب پرداخت و گفت: در نهایت این حادثه ۲۳ نفر مصدوم شدند.

به گزارش پیام نو، پیمان صابریان در رابطه با آخرین جزئیات از حادثه آتش سوزی بیمارستان سینای اطهر واقع در خیابان شریعتی اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲۰.۵۶ دقیقه شب گذشته در کلینیک سینای اطهر رخ می‌دهد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام می‌شوند.

وی افزود: فوراً ۱۲ آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس و دو موتورلانس به محل اعزام شدند

رئیس سازمان اورژانس تهران با اشاره به آخرین آمار از تعداد مصدومان گفت: در نهایت این حادثه ۲۳ نفر مصدوم شدند که ۷ مصدوم به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند و ۱۵ مصدوم سرپایی درمان‌های اولیه را گرفته و ترخیص شدند.

به گفته وی، در بین مصدومین یک آتش نشان هم بوده است که مسمومیت با گاز استنشاقی داشته خوشبختانه وضعیت جسمی او رو به بهبود است.

صابریان گفت: مهمترین جراحت سایر مصدومان، مصدومیت با گاز استنشاقی، دودگرفتگی و تنگی نفس است که البته حال ۷ مصدوم منتقل شده به بیمارستان خوب است.

وی گفت: اسامی فوت شدگان و همچنین آمار دقیق فوت شدگان را سازمان پزشکی قانونی و شخص دادستان تهران باید اعلام کند اما بر اساس آخرین اعلام‌ها متأسفانه در این حادثه ۱۹ نفر از هموطنان ما فوت کردند.

صابریان در پایان اظهار کرد: اجساد ۱۸ نفر از حادثه جانبختگان دیشب جهت تعیین علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی ارجاع داده شده است و اسامی آنها بعد از انجام احراز هویت و آزمایش‌های DNA از طریق خود سازمان پزشکی قانونی اعلام می‌شود.

منبع: مهر

ارسال نظر