کد خبر : 5028

از فحاشی تا درگیری؛

کانال تلگرامی روزنامه شرق با انتشار فیلم‌ و عکسی از حمله حمید بقایی، معاون سابق محمود احمدی نژاد، به این روزنامه و استفاده از الفاظ رکیک خبر داد.

به گزارش پیام نو، کانال تلگرامی روزنامه شرق با انتشار فیلم‌ و عکسی از حمله حمید بقایی، معاون سابق محمود احمدی نژاد، به این روزنامه و استفاده از الفاظ رکیک خبر داد. 

روزنامه شرق امروز در گزارشی نوشت: «حمید بقایی در مرخصی از زندان دچار حادثه رانندگی شد و این‌گونه همچنان در مرخصی به سر می‌برد و قرار هم نیست به زندان بازگردد، این در حالی است که شایعه شده زمان تصادف او قصد فرار از ایران را داشته است.»

این روزنامه البته به نقل از مهران عبدالله‌پور، وکیل حمید بقایی، این شایعه را تکذیب کرده بود.

حمید بقایی در اعتراض به انتشار این مطلب در روزنامه شرق، حاضر شد و با ایجاد جنجال برخی اموال این رسانه را تخریب کرد. 

در فیلم منتشر شده یکی از خبرنگاران خطاب به حمید بقایی می‌گوید در صورت اعتراض به این مطلب باید به روزنامه جوابیه ارسال می‌کرد. بقایی اما خطاب به او می‌گوید «گم شو خانم، اگر من بگویم رئیس‌ات ... است منتشر می‌کنید، بعد جوابیه بدهید؟»

5

یکی از خبرنگاران زن روزنامه شرق هم در توییتی نوشت: «امروز بقایی معاون اول احمدی‌نژاد، هر زنی را که به رفتارش اعتراض می‌کرد [...] می‌خواند و به سمتش حمله‌ور می‌شد و از عصاش مثل چماق استفاده می‌کرد (یک ضربه سنگین هم نصیب من شد) حتماً از او شکایت می‌کنم اما درد بزرگ‌تر این است که چنین «مردان»ی برای ما تصمیم گرفته و می‌گیرند.»

عبدالله‌پور،  وکیل حمید بقایی در مصاحبه‌ای گفته است: موکلم 30 سال ساکن کرمانشاه بوده و پدرش هم در کرمانشاه سکونت دارد؛ در مرخصی استعلاجی، روانپزشک به او توصیه اکید داشته که به مسافرت برود و در همین سفر تصادف کرده‌اند.

وکیل مدافع بقایی با بیان اینکه گیلانغرب با مرز فاصله زیادی دارد، گفت: با توجه به اینکه خانواده و زندگی موکلم در کشور است، وی دلیل و توجیهی برای فرار ندارد.

عبدالله‌پور، یکی از بیماری‌های مشهود بقایی را ضعف اعصاب معرفی کرده است.

ارسال نظر