کد خبر : 5241

تبریزیان:

تبریزیان گفت: در مردان یا انتقال و سرایت از راه هوا و از شخصی به شخص دیگر اصلا وجود ندارد و این امر مختص بانوان است و صرفا سرایت از خانمها به آقایان و آن هم در صورت تماس نزدیک محقق می‌شود. پس احتمالا اگر فقط خانمها از ماسک استفاده کنند، در جلوگیری از پیشرفت کرونا کافی است و آقایان نیازی به استفاده از ماسک ندارند.

به گزارش پیام نو، تبریزیان، روحانی مدعیِ طرفدارِ طب سنتی، در کانال تلگرامی خود نوشت: ۱) اندک تأملی در مکتب وحی ما را به این مهم می رساند که حضرات معصومین - علیهم السلام - برای آخر الزمان نیز دستوراتشان قابل اجرا و کاملا راه گشاست و کلامشان حقیقتا جهان شمول و فرازمانی و فرا مکانی ست.

۲) شاید بتوان گفت در مردان یا انتقال و سرایت از راه هوا و از شخصی به شخص دیگر اصلا وجود ندارد و این امر مختص بانوان است و صرفا سرایت از خانمها به آقایان و آن هم در صورت تماس نزدیک  محقق می‌شود.

پس احتمالا اگر فقط خانمها از ماسک استفاده کنند، در جلوگیری از پیشرفت کرونا کافی است و آقایان نیازی به استفاده از ماسک ندارند.

۳) اگر در شرع مقدس برای خانمها پوشش صورت سفارش شده و‌ برای آقایان عدم پوشش صورت مورد تاکید است، امری است که علاوه بر مصالح اخلاقی، بر نظام سلامت اسلامی نیز کاملا منطبق است.

تبریزیان

ارسال نظر