کد خبر : 5256

فرمانده انتظامی استان خوزستان تشریح کرد:

ماموران انتظامی استان خوزستان یک تیم مسلح سه نفره تجزیه طلب را در ماهشهر خوزستان متلاشی کردند.

به گزارش پیام نو، فرمانده انتظامی استان خوزستان در تشریح جزییات گفت: چهارشنبه شب هفته گذشته این تیم سه نفره در شهرک شهید مدنی ماهشهر،  همزمان به سمت منازل مسکونی فرمانده پایگاه بسیج این شهرک و یکی دیگر از اعضای موثر پایگاه بسیج تیراندازی کردند.  

سردار حیدر عباس زاده افزود: در جریان این تیراندازی متاسفانه مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی پس از اصابت گلوله این افراد به شهادت رسید.

 وی اظهار داشت: بعد از این حمله تروریستی موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت و اگاهی شهرستان ماهشهر قرار گرفت.  

سردار عباس زاده افزود: به لطف خدا و هدایت عملیاتی مستمر، کمتر از ۴۸ ساعت سه نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.  

وی گفت: از این افراد ۲ قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و پنج تیر شورشی همراه با ۵۶ عدد فشنگ جنگی و شورشی و نیز یک دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.  

سردار عباس زاده افزود: در تحقیقات اولیه سه فرد تروریست و تجزیه طلب به جرم ارتکابی اعتراف کردند.  

فرمانده انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و  گرایش های تجزیه طلبانه پیدا کردند.

وی افزود: این سه نفر دارای سوابقی چون تیراندازی به پایگاه‌های بسیج و انتظامی،  قدرت نمایی با سلاح در مراسم اعیاد مذهبی با انگیزه امنیتی می باشند.  

فرمانده انتظامی استان خوزستان انگیزه این افراد در تیراندازی به عوامل بسیج شهرک شهید مدنی ماهشهر را تروریستی عنوان کرد و افزود: پلیس استان خوزستان با حمایت دستگاههای امنیتی و قضایی استان با اقتدار خواب را از چشمان این افراد خواهد ربود.  

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان افزود: فرزندان ملت در نیروی انتظامی خوزستان برای برقراری نظم و امنیت شهروندان از جانشان مایه گذاشته و اجازه نخواهند داد تا معاندان نظام آرامش مردم را بر هم زنند.

 

ارسال نظر