کد خبر : 5545

مجری و کارگردان دورهمی دچار عارضه قلبی و روانه بیمارستان شد.

به گزارش پیام نو،‌ مهران مدیری کارگردان سریال‌های تلویزیون و بازیگر شناخته شده تلویزیون که این شب‌ها کارگردانی برنامه «دورهمی» را برعهده دارد،‌ لحظاتی قبل دچار عارضه قلبی شد و به بیمارستان رفت. 

این در حالی است که مهران مدیری در نشست امروز به فعالیت‌های تازه‌اش در فروشگاه زنجیره‌ای اشاره کرد. او درباره فصل پنجم دورهمی و همچنین فصل دوم سریال «هیولا» توضیحاتی داد.

مهران مدیری در این نشست اعلام کرده که سه قسمت دیگر فصل چهارم برنامه دورهمی به پایان می‌رسد و دو ماه در محرم و صفر پخش و ضبط نخواهیم داشت.

همان‌طور که پیش از این هم خبرهایی داده بودند فصل پنجم دورهمی از دو ماه دیگر یعنی بعد از محرم و صفر روی آنتن خواهد رفت. همچنان که امروز مهران مدیری هم در نشست امروز به این نکته اشاره کرد.

او درباره ادامه سریال هیولا توضیح داد که فصل دوم این سریال را می‌سازیم. تا آنجا که بتوانم سعی می‌کنم به همه این‌ها بپردازم.

مهران مدیری همچنین درباره سرانجام موزه دورهمی گفته است: سرمایه‌داران، برندهای معروف و اشخاص معروف که تمایل دارند این موزه را یک‌جا خریداری کنند، می‌توانند اعلام کنند و ما به بالاترین پیشنهاد، موزه را خواهیم فروخت و در سه قسمت آخر تکلیف موزه مشخص می‌شود؛ هم فروخته خواهد شد و هم مبلغ آن اعلام می‌شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر