کد خبر : 5578

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:‌ تردد ‌وسایل نقلیه در محور هراز، محدود می‌شود.

به گزارش پیام نو، مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:‌ تردد ‌وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۵ امروز - شنبه‌- تا ‌ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع می‌شود.

این مرکز در باره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها اعلام کرد:‌ بر اساس اطلاعات‌ دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ر اساس این گزارش، در محور هراز تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز ۱۸ مرداد تا ‌ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

البته در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، برای تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج - چالوس اعمال می شود.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت ۲ بامداد ۱۹ مرداد

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها، ‌ ‌تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۶ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است.

در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع و در محور هراز نیز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال و تهران-مشهد

مرکز مدیریت راه ها گزارش داد:  تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ‌روز چهارشنبه ۱۵ مرداد تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۱۹ مرداد در محورهای کندوان، ‌فیروزکوه، هراز و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب محور کندوان

بر اساس این گزارش، هم اکنون دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور کندوان مسیر شمال به جنوب در مقاطع مرزن آباد، پل زنگوله و نساء نشان می دهد.

مرکز مدیریت راه‌ها با  یادآوری بروز ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر مسیر شمال به جنوب مقاطع پارک جنگلی آمل و بایجان، از تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر داد.

بر اساس اعلام این مرکز، در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

کمترین ترافیک جاده‌ها بین ساعات ۴ تا ۵ صبح

بر اساس کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد ۲ هزار و ۲۲۸ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۵.۶ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد که در همین مدت،  سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۰.۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعت های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت های ۴ تا ۵ صبح ثبت شده است.

5 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر مسدود است

این مرکز به انسداد پنج جاده به دلیل محدود بودن ایمنی اشاره و اعلام کرد: محور قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ مسیر کماکان مسدود و تردد با احتیاط از باند کناری انجام می‌شود.

بر اساس اعلام این مرکز،  در حال حاضر محورهای شهداد - نهبندان، خرم‌آباد - پلدختر و رامیان - اولنگ -  شاهرود و نیز جاده فرعی شمشک - دیزین تا اطلاع بعدی به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

لغو محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال کندوان و آزادراه تهران-شمال

مرکز مدیریت راه‌های کشور همچنین اعلام کرد: امروز ۱۸ مرداد در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال محدودیت تردد وسایل نقلیه به دلیل ترافیک روان تا اطلاع بعدی اجرا نمی شود.

امروز تردد کامیون در جاده قدیم رشت-قزوین و محور آستارا-اردبیل‌ ممنوع است

بر اساس اعلام این مرکز،  تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز ۱۸ مرداد ‌در محور آستارا - اردبیل و بالعکس ممنوع است.

تردد تریلرها و کامیون‌ها غیر از حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنیی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز ۱۸ مرداد در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

همچنین از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه ۱۸ مرداد تردد تریلرها و کامیون‌ها به غیر از حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران ممنوع است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر