کد خبر : 5765

معاون سیاسی استاندار گلستان خبر داد:

معاون سیاسی استاندار گلستان گفت: مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم ۲۱ شهریورماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش پیام نو، عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: در مرحله اول انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از مجموع شش حوزه انتخابیه در سطح گلستان، نمایندگان منتخب در پنج حوزه انتخابیه مشخص شدند و انتخاب نماینده در یک حوزه انتخابیه شامل شهرستان های کردکوی، گمیشان، بندرترکمن و بندرگز در غرب استان، به مرحله دوم کشیده شد.

وی افزود: مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم در حوزه غرب استان به مرکزیت شهرستان کردکوی، قطعا روز جمعه ۲۱ شهریورماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط بیماری کرونا، در این مرحله روش های تبلیغاتی کاندیدا متفاوت خواهد بود، تصریح کرد: نصب پوستر، دایر کردن تجمعات و شادی های بعد از انتخاب نماینده ممنوع است و به عنوان تخلف انتخاباتی تلقی می شود. تبلیغات صرفا در فضای مجازی صورت می گیرد.

چراغعلی با اشاره به اینکه این تذکرات به هر دو کاندیدا اعلام شد، گفت: از حامیان این دو کاندیدا نیز می خواهیم به این نکات توجه جدی داشته باشند.

وی بیان کرد: ستاد انتخابات در فرمانداری های این شهرستان ها تشکیل شده و روز شنبه هفته آینده اولین جلسه را برای بررسی جزئیات برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

منبع: ایسنا

ارسال نظر