کد خبر : 5859

محمد مهاجری/ فعال رسانه‌ای اصولگرا

یک فعال رسانه‌‌ای نوشت: اگر یک اصلاح‌طلب سه هزار متر زمین گرفته بود، ۳۰ هزار بار حیثیت‌اش را سر چوب نمی‌کردیم؟

به گزارش پیام نو، محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در واکنش به صحبت‌های اخیر احمد توکلی نوشت: دکتر احمدتوکلی در مصاحبه‌ای که امروز روزنامه اعتماد آن را جاپ کرده، گفته است ۳۰ سال قبل سه هزار متر زمین از بنیاد گرفته تا در آن مدرسه‌ای بسازد که دانش‌آموزان مستضعف هم بتوانند بعد از تحصیل در این مدرسه به دانشگاه راه یابند.

برادر عزیز مومن انقلابی دلسوز طرفدار مستضعفین! شما که نیت‌تان خیر بود و به فکر بچه‌های مستضعف بودید چرا به جای سعادت‌آباد که همان ۳۰ سال پیش هم فقیرنشین نبود، در نازی‌آباد یا عبدل‌آباد یا مسگرآباد مدرسه نساختید؟

اگر به‌جای شما، یک کارگزارانی، اصلاح‌طلب و نظایر آن همین مقدار زمین گرفته بود، در این ۳۰ سال ،۳۰ هزار بار حیثیت‌اش را سر چوب نمی‌کردیم ما اصولگراها؟

به قول آقای قالیباف «گذشته ها گذشته». دیگر نه آن زمین قابل برگشت است و نه می‌شود درباره‌اش حرف زد؛ اما آیا ممکن است بفرمایید در مدرسه‌تان چند دانش‌آموز مستضعف درس خواندند و به دانشگاه رفتند؟ قاعدتاً نباید از ذکر اسامی‌شان ابایی داشته باشید؛ چون مستضعف بودن نه جرم است و نه دارای بار منفی ارزشی.

من واقعاً با مدرسه داشتن حتی با پول ملت حتی در سعادت‌آباد مشکلی ندارم. تنگ‌نظر هم نیستم، به‌خصوص در وادی فرهنگ؛ اما این‌ها با شعارهای شما نمی‌خواند.

منبع: اعتماد آنلاین

ارسال نظر