کد خبر : 5961

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تعدادی از اعضای کمیسیون پیشنهاد دادند تا از محل سود صندوق رفاه دانشجویان، به آنها تسهیلات پرداخت شود.

به گزارش پیام نو، احمد حسین‌فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیاتی از جلسه صبح امروز(سه‌شنبه، 28 مرادد 99) این کمیسیون، گفت: جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور مدیران عامل صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و نیز دانشگاه آزاد برگزار شد، البته معاون امور بانکی و بیمه‌ای وزارت اقتصاد نیز در این جلسه حضور داشت.

وی افزود: در این جلسه مباحث مربوط به اعتبارات و عملکرد صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: در این جلسه تعدادی از اعضای کمیسیون پیشنهاد دادند تا صندوق رفاه دانشجویان در یکی از بانک‌ها سرمایه گذاری کند و از محل سود آن،  به دانشجویان تسهیلات پرداخت شود.

حسین‌فلاحی در پایان خاطرنشان کرد: باید به سمتی پیش برویم که دانشجویان از پرداخت شهریه معاف شده و در ابتدای روند تحصیلی از مزایای وام دانشجویی استفاده کنند، اما این منوط به افزایش اعتبارات و حمایت از صندوق‌های رفاه دانشجویی است.

منبع: تسنیم

ارسال نظر