کد خبر : 6152

حجت الاسلام صدیقی:

امام جمعه موقت تهران گفت: امروز تنها داشتن اطلاعات و سلاح کافی نیست و گاهی خون لازم است تا ملتی بیدار شود.

به گزارش پیام نو، حجت الاسلام کاظم صدیقی در مراسم تشییع پیکر شهید حامد ضابط در ستاد فرماندهی تهران بزرگ اظهار کرد: افرادی که تروریسم تربیت می‌کنند بی دینی می‌شود اما نمی‌دانند که برای دین جان دادن ارزش دارد. امام حسین (ع) برای مبارزه با بی دینی، فساد و تثبیت دین اسلام خود و جوانانش به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: کسانی که مملکت را می‌فروشند، تروریست پرورش می‌دهند و با دشمن سازش می‌کنند بی دین هستند.

حجت‌الاسلام صدیقی گفت: نیروی انتظامی شهدای زیادی در راستای برقراری امنیت فدا کرده و راه امام حسین (ع) را ادامه می‌دهند.

امام جمعه موقت تهران افزود: امروز تنها داشتن اطلاعات و سلاح کافی نیست و باید در راه امنیت و بیداری مردم خون داد؛ خون بیدارگر است و خون احساسات مردم را علیه فسادگر بیدار می‌کند.

حجت‌الاسلام صدیقی خاطرنشان کرد: شهیدان دل‌های ما را به هم پیوند می‌زنند و مردم را بیدار می‌کنند و در برابر یاوه‌گویان از شما حمایت می‌کنند؛ راهی که شهید حامد ضابط رفت راهی است که امام حسین آن را پایه‌گذاری کردند و خود و جوانانش به شهادت رسیدند تا امنیت در طول تاریخ برقرار شود.

وی گفت: امروز مأموران ناجا خود را فدا می‌کنند تا مدارس، جامعه، کسب، کارها و … امن باشند.

وی افزود: هیچکس نمی‌داند که آیا در امنیت هست یا نه، مردم را باید با خون بیدار کرد، خون احساسات مردم را علیه مفسد و ظالم می‌شوراند، هرکسی سیمای ظاهر شهید حامد ضابط را می‌بیند می‌گوید حیف نبود چنین جوانی پر پر شود؟ این پرسنل و مأموران از جان خودشان گذشتند تا ما در آرامش و امنیت باشیم.

حجت الاسلام صدیقی ادامه داد: این راهی که شهید حامد ضابط پیمود راهی است که امام حسین (ع) آن را تسهیل کرده است، سبزپوشان ناجا خودشان را در معرض خطر قرار دادند تا مدارس، خیابان‌ها، ادارات و… امن باشد و این شجاعت ریشه در حرکت امام حسین (ع) دارد.

منبع: مهر

ارسال نظر