کد خبر : 6331

معاون حقوقی رئیس‌جمهور خبر داد:

معاون حقوقی رئیس‌جمهور، درباره حکم فیفا برای پرونده مارک ویلموتس گفت: تیم تشکیل شده از معاونت حقوقی به همراه وزارت خارجه و وزارت ورزش و جوانان، رسیدگی‌ها را انجام می‌دهند و در چارچوب مراحل اعتراضی، همه موارد را انجام می‌دهد و مبانی آن برای دفاع است.

به گزارش پیام نو، «لعیا جنیدی»، معاون حقوقی رئیس‌جمهور، در رابطه با پرونده شکایت مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی ایران، گفت: معاونت حقوقی رئیس‌جمهور در این خصوص، تیمی را برای رسیدگی تشکیل داده و همه اسناد و مدارک در حال بررسی است.

او ادامه داد: فدراسیون فوتبال مستقل از وزارت ورزش و جوانان است و امور مربوط به آن نیز مستقل است، البته اگر در جایی از دولت درخواست کمک کند حتما مساعدت خواهد شد و حمایت می کنیم و طبیعی است، داوطلبانه هم این کار را انجام‌می دهیم.

جنیدی در رابطه با اینکه آیا این حکم قابل اعتراض است یا خیر، مطرح کرد: بله  حکمی که در این مرحله صادر شده قابل اعتراض است. باید همه تلاش کنیم مبانی و جهاتی که برای اعتراض وجود دارد را مطرح و تقویت کنیم، نه اینکه از اول اعلام باخت کنیم.

او همچنین گفت: باید اکنون که فرصت دفاع داریم، در موردش بحث و بررسی  صورت‌ گیرد و مبانی و موضوعات مرتبط با اعتراض را دنبال کنیم.

تیم تشکیل شده از معاونت حقوقی به همراه  وزارت خارجه و  وزارت ورزش و جوانان، رسیدگی‌ها را انجام می‌دهند و در چارچوب مراحل اعتراضی، همه موارد را انجام می‌دهد و مبانی آن برای دفاع است. باید خیلی خوب کار شود تا بتوانیم این پرونده را به نقطه مطلوبی برسانیم. جلسات برای رسیدگی باید به طور منظم، تشکیل  شود.

منبع: برنا

ارسال نظر