کد خبر : 6352

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان رشت:

راه ورودی سواحل و تفرجگاه‌های شهرستان رشت در راستای جلوگیری از تجمع گردشگران و پیشگیری از شیوع کرونا مسدود می‌شود.

به گزارش پیام نو، معاون سیاسی فرمانداری شهرستان رشت در ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه‌های شهرستان رشت با بیان اینکه شهرستان رشت به لحاظ وضعیت ابتلا به بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت:بر همین اساس با توجه به تجمع مسافران و گردشگران در سطح سواحل و تفرجگاه‌ها، کلیه ورودی‌های شهرستان به سواحل رشت در ایام تعطیلات مسدود می‌شود.

فریبرز سعیدی‌کیا با تاکید بر لزوم حفظ شعائر و حرمت تاسوعا و عاشورای حسینی خاطرنشان کرد: با افراد هنجارشکنی که حرمت این ایام را حفظ نمی‌کنند و به حرمت شکنی و هنجار شکنی در سطح تفرجگاه‌ها اقدام می‌کنند، برخورد می‌شود.

محمدعلی ویشکایی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان رشت و حرمت ایام عزاداری ماه محرم، از مسافران خواست که به طور جد از سفر به شهرستان رشت و حضور در مناطق گردشگری و تجمع‌ها پرهیز کنند.

وی با اشاره به سوابق درخشان مهمان نوازی مردم گیلان گفت: با وجود اینکه مهمان نوازی با فرهنگ مردم این دیار درهم تنیده شده است، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا، استان گیلان و شهرستان رشت به هیچ وجه آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران نیست و در همین راستا از هموطنان می‌خواهیم از سفر به استان گیلان و شهرستان رشت اجتناب کنند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر